Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Co nás v příštím roce bude rajcovat? Sexuální trendy pro rok 2017!

Co nás v příštím roce bude rajcovat? Sexuální trendy pro rok 2017!
Zdroj: facebook

Svět se neustále vyvíjí a stejně s ním i moderní trendy. Ve světě erotiky tomu není jinak. Moderní technologie hýbou světem a lidé si snaží věci co nejvíce ulehčit. Těžko říct, jestli za to může pohodlnost, nebo snaha ušetřit čas. Pokud jste člověk, co drží krok s dobou i co se milostného života týče, máme pro vás tipy na erotické trendy, které budou frčet v příštím roce.

Vibrátor na dálkové ovládání

Chytré vibrátory, které můžete ovládat pomocí aplikací nebo dálkového ovládání, budou jednoznačně jedničkami na trhu. Poslouží hlavně těm, kteří jsou odloučeni od své drahé polovičky. „Chytré vibrátory lze ovládat pomocí aplikace v mobilu, kde malováním prstem po obrazovce uživatelé kreslí vlastní křivku frekvence každého ze tří motorů, které jsou v zařízení instalovány. Předností je také gyroskopová technologie, která pomáhá stabilizovat vibrace, nebo ovládání vibrací rytmem hudby,” přibližuje Adam Durčák ze sexshopu Růžový slon, který v tuzemsku testuje a prodává erotické pomůcky.

Lidé zpohodlněli, takže od svých pomůcek vyžadují, především aby byly mobilní, voděodolné, na dobíjení, skladné a nejlépe nevypadaly jako sexuální pomůcka, ale módní doplněk či zvířátko.

Pokud se ale rozhodnete svěřit své potěšení do rukou někoho jiného, pozor na to, aby toho nezneužil v nevhodný okamžik. Takový orgasmus na ranní poradě ji sice může okořenit, ale jak komu Baterkám taky dávno odzvonilo. Budou frčet jedině hračky, které se dají dobíjet přes USB. Ušetříte tak životní prostředí i peněženku. A co si budeme vykládat, pořád běhat pro baterky do vibrátoru je prostě opruz.

E-knihy s vibracemi

Dalším trendem budou knihy s erotickým námětem, které jsou chytře doplněny o zařízení, které vám zpříjemní zážitek z četby. V průběhu čtení se prostřednictvím dotyků na obrazovku čtečky automaticky spustí zařízení zvané „The Little Bird". Chytré vibrátory jednoduše budou hýbat světem. A nejen tím vaším. Prodej těchto knih se pravděpodobně velmi zvýší. No, i to je cesta, jak přimět lidstvo k četbě

Erotické smajlíky

Aplikace s erotickými smajlíky je stále populárnější. No uznejte, nechybí vám také někdy smajlík, který by vyjadřoval vaši náladu nebo znázorňoval, na co máte právě chuť? Smajlíci hýbou světem a baví nás, jednoduše tu jsou pro nás, když už slova nestačí. Dovedeme si docela dobře představit, že svět bude v příštím roce vypadat tak, že váš miláček vám na erotického smajlíka odpoví tak, že vám začnou vibrovat kalhotky. A vlastně proč ne?

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy