Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Co nás čeká při vypjatém novoluní ve Štíru? Býci budou řádit, Blíženci se nevyhnou křivdám

+ Dalších 13 fotografií
NOVOLUNÍ HOROSKOP
Pondělní ráno bude patřit fascinujícímu a erotickému novoluní. Novoluní začne přesně ve 4:38 hodin a bude pod nadvládou intenzivního a odhodlaného Štíra. Tento vodní živel představuje znovuzrození, přeměnu, ale bude vás ovládat i v otázkách sexuality. Které znamení zažije nejerotičtější románek a které bude nezvykle podezíravé? To se dozvíte v našem SPECIÁLNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, toto novoluní vám nabídne další životní etapu. Minulost necháte za sebou a začnete plánovat budoucnost. Svou vášnivost budete projevovat naplno. Vaše drahá polovička bude nadmíru spokojená. A co potká singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Milí Býci, při tomto novoluní své negativní emoce neutajíte. Bude od vás vyžadována velká dávka koncentrace, ale i uvolnění. Skočte si s přáteli zařádit, ale svoji lásku nechte raději doma. A jak se blýsknou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, vy ukončíte staré záležitosti a čeká vás znovuzrození. Opravdu jste si ale jisti, že vrhat se do extrémů je to pravé? V partnerských vztazích to bude o ukřivděnosti. A jak to bude u singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Milí Raci, Štír pro vás neudělá nic navíc. Budete se muset hodně snažit jak v práci, tak ve vztazích. I když energie proudí kolem vás, je potřeba pochopit, že jste součástí transformace. Před čím hvězdy důrazně varují? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, při tomto novoluní jste obklopeni silnými energiemi lásky. Tyto energie ve vás vyvolají pořádné samce. Pravděpodobně své touhy předvedete někomu jinému než vaší lásce. A co se stane u singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

novebanner1

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, tento tranzit vám ukáže, jak moc je důležité mít srovnanou minulost. V lásce to nebude žádné terno. Svému partnerovi máte tendenci rozkazovat. A co budou provádět singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, máte obavy. Hlavně co se financí týče, vám Štír nepřináší dobré zprávy. Nepropadejte panice. Zapracujte na lepších výsledcích a půjde to. A co vás čeká v lásce a vztazích? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, tak tohle novoluní bude naprostá divočina. Zvýšená sexualita, problémy s věrností, ale i karma. Zvažte, co všechno budete chtít změnit a jaké nové začátky budou vhodné. Vaše emoce budou mít dvojnásobný efekt. A čemu se musíte vyhnout? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, tohle novoluní vás postaví před hotovou věc. Budete muset učinit důležité rozhodnutí. Uchopit vlastní sílu a zablokovat negativní myšlení, to bude váš úkol. A co vás potká v lásce? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, nashromážděné potíže v tomto období vygradují, ale musí být vyřešeny. Nechte odejít vše, co vás tolik ubíjí. Existuje několik řešení k té jedné správné cestě. A jak to bude v lásce? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, obnovte vášeň ve vašem vztahu. Právě extrémní vzrušení nebude na škodu. Bude záležet, kam až jste ochotni zajít. V práci dosáhnete dalších cílů. A jak to vypadá se singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, právě toto novoluní může změnit váš pohled na svět. Nyní jde jen o vás. Zkuste se překonat a nebýt tentokrát na poslední koleji. Sebeláska, milé Ryby! A co žhavého čeká na singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

A tady si vyzkoušejte, co tarotové karty říkají o vaší karmické energii. Třeba zjistíte, co stojí v cestě vašemu snu!

Mohlo by vás zajímat

Další články