Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Co nás čeká při vypjatém novoluní ve Štíru? Býci budou řádit, Blíženci se nevyhnou křivdám

Zdroj: archiv
+ Dalších 12 fotografií
NOVOLUNÍ HOROSKOP
Pondělní ráno bude patřit fascinujícímu a erotickému novoluní. Novoluní začne přesně ve 4:38 hodin a bude pod nadvládou intenzivního a odhodlaného Štíra. Tento vodní živel představuje znovuzrození, přeměnu, ale bude vás ovládat i v otázkách sexuality. Které znamení zažije nejerotičtější románek a které bude nezvykle podezíravé? To se dozvíte v našem SPECIÁLNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, toto novoluní vám nabídne další životní etapu. Minulost necháte za sebou a začnete plánovat budoucnost. Svou vášnivost budete projevovat naplno. Vaše drahá polovička bude nadmíru spokojená. A co potká singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Milí Býci, při tomto novoluní své negativní emoce neutajíte. Bude od vás vyžadována velká dávka koncentrace, ale i uvolnění. Skočte si s přáteli zařádit, ale svoji lásku nechte raději doma. A jak se blýsknou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, vy ukončíte staré záležitosti a čeká vás znovuzrození. Opravdu jste si ale jisti, že vrhat se do extrémů je to pravé? V partnerských vztazích to bude o ukřivděnosti. A jak to bude u singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Milí Raci, Štír pro vás neudělá nic navíc. Budete se muset hodně snažit jak v práci, tak ve vztazích. I když energie proudí kolem vás, je potřeba pochopit, že jste součástí transformace. Před čím hvězdy důrazně varují? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, při tomto novoluní jste obklopeni silnými energiemi lásky. Tyto energie ve vás vyvolají pořádné samce. Pravděpodobně své touhy předvedete někomu jinému než vaší lásce. A co se stane u singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, tento tranzit vám ukáže, jak moc je důležité mít srovnanou minulost. V lásce to nebude žádné terno. Svému partnerovi máte tendenci rozkazovat. A co budou provádět singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, máte obavy. Hlavně co se financí týče, vám Štír nepřináší dobré zprávy. Nepropadejte panice. Zapracujte na lepších výsledcích a půjde to. A co vás čeká v lásce a vztazích? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, tak tohle novoluní bude naprostá divočina. Zvýšená sexualita, problémy s věrností, ale i karma. Zvažte, co všechno budete chtít změnit a jaké nové začátky budou vhodné. Vaše emoce budou mít dvojnásobný efekt. A čemu se musíte vyhnout? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, tohle novoluní vás postaví před hotovou věc. Budete muset učinit důležité rozhodnutí. Uchopit vlastní sílu a zablokovat negativní myšlení, to bude váš úkol. A co vás potká v lásce? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, nashromážděné potíže v tomto období vygradují, ale musí být vyřešeny. Nechte odejít vše, co vás tolik ubíjí. Existuje několik řešení k té jedné správné cestě. A jak to bude v lásce? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, obnovte vášeň ve vašem vztahu. Právě extrémní vzrušení nebude na škodu. Bude záležet, kam až jste ochotni zajít. V práci dosáhnete dalších cílů. A jak to vypadá se singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, právě toto novoluní může změnit váš pohled na svět. Nyní jde jen o vás. Zkuste se překonat a nebýt tentokrát na poslední koleji. Sebeláska, milé Ryby! A co žhavého čeká na singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články