Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Co nás čeká po novoluní ve Štíru? Tajemná energie vyplaví NEJVĚTŠÍ ZLO

Zdroj: pixabay
astro
Novoluní je důležité období každého měsíce. Tento nov je však velmi ojedinělý a skrývá v sobě velkou sílu. Tato fáze Měsíce bude mít obrovský vliv na celkovou kvalitu života a všech vnitřních pocitů! Jaké budou dny po tomto magickém stavu Měsíce?

Jak se změní dny při novoluní a po něm? Hvězdy nás nabádají, abychom se dostali do jádra své duše. Síla novoluní je obrovská. V této fázi Měsíce nás čekají nové začátky, těm ale předcházejí pořádné bouřky a negace.

Měsíc střídá své čtyři fáze a každá je pro nás velmi důležitá. Jak budou vypadat následující dny? Lunu ve Štíru na sobě pocítí úplně všichni. Jeho tajemná energie, které se však většina bojí, si vybere svou daň.

Dny po novoluní budou nejen napjaté, ale i velmi důležité pro další osobní růst. Na povrch vyplavou temné věci, které sžíraly vaši duši. Vše zlé je ale pro něco dobré, takže do pátku bude po chmurách. V tyto dny byste se měli hlavně zaměřit na to, jakým směrem chcete, aby se ubíral váš život. Pokud se vám něco nelíbí, je ten nejlepší čas to změnit.

Související články

Další články