Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Co nakupují lidé v e-shopech, když jsou opilí? Budete koukat!

Čím bouřlivější je večer a noc, tím krutější bývají rána.
Zdroj: profimedia.cz

Holdujete alkoholu? Ranní kocovina není zdaleka to nejhorší, co vás může potkat. Nedávný průzkum ukázal, že každý čtvrtý člověk už někdy nakupoval ve stavu opilosti. Většina z nich se po vystřízlivění nestačila divit tomu, kolik peněz utratili… a za co.

Mezi nejčastěji objednávané zboží patří oblečení (zpravidla zcela nevhodných velikostí), vstupenky na různé kulturní akce a sexuální hračky. Přičemž celých 40 % alkoholem opojených zákazníků později hořce litovalo toho, že je vůbec napadlo zapínat počítač.

Jeden nejmenovaný muž například omylem zakoupil hned dvacet vstupenek na koncert skupiny Oasis. Využití měl ovšem jen pro dvě z nich. Drobná chybka při zadávání počtu ho stála přibližně 60 000 Kč. Jiný si z neznámých pohnutek objednal pánský koupací oblek z roku 1930.

Pro zajímavost: Třeba takoví Britové na internetu každý rok utratí v průměru 30 000 Kč, což je víc než v USA, Číně nebo Japonsku. Téměř čtvrtina respondentů však uvedla, že nakonec vrátili kolem desetiny z toho, co si objednali – ať už opilí, či za střízliva.

Související články

Další články