Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Co nabídne další díl pořadu Extra Focus? Podívejte se na hodně pikantní ukázku!

Další díl oblíbeného a divácky úspěšného pořadu Extra Focus už ve čtvrtek spatří světlo světa. Opět vás jím bude provázet moderátorka Kateřina Kristelová (39), která si i tentokrát pozvala hvězdného hosta, a dojde i na rozebrání jednotlivých kauz z prostředí showbyznysu. Otevře se kauza kolem rozpadu vztahu Rytmuse (43) a Dary Rolins (45).

Jako vždy se fanoušci pořadu mají na co těšit. Hvězdným hostem v pořadu Extra Focus bude Jiří Krampol, osmdesátiletá legenda a jeden z nejvíc sexy dabingových hlasů u nás. Nebude chybět ani módní policie a bulvární expert redakce eXtra.cz, který pohovoří na téma Rytmus a Dara a jejich rozchod.

„Extra Focus připravuje celá redakce eXtra.cz a vždycky se snažíme vycházet z toho, co je na našem webu čtené a co by mohlo diváky zajímat. Jsem ráda, že pozvání do studia přijal Jiří Krampol, vzhledem k jeho věku smekám, s jakým objemem práce se potýká, denně točí, namlouvá audioknihy, jezdí na besedy a přitom si na nás našel čas a dorazil,“ nastínila Kateřina o čem bude další díl pořadu a jak je ze snímků patrné, nebude chybět kromě jejího talentu ani pořádná dávka sexappealu.

Mohlo by vás zajímat

Další články