Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Co nabídne další díl pořadu Extra Focus? Podívejte se na hodně pikantní ukázku!

Další díl oblíbeného a divácky úspěšného pořadu Extra Focus už ve čtvrtek spatří světlo světa. Opět vás jím bude provázet moderátorka Kateřina Kristelová (39), která si i tentokrát pozvala hvězdného hosta, a dojde i na rozebrání jednotlivých kauz z prostředí showbyznysu. Otevře se kauza kolem rozpadu vztahu Rytmuse (43) a Dary Rolins (45).

Jako vždy se fanoušci pořadu mají na co těšit. Hvězdným hostem v pořadu Extra Focus bude Jiří Krampol, osmdesátiletá legenda a jeden z nejvíc sexy dabingových hlasů u nás. Nebude chybět ani módní policie a bulvární expert redakce eXtra.cz, který pohovoří na téma Rytmus a Dara a jejich rozchod.

„Extra Focus připravuje celá redakce eXtra.cz a vždycky se snažíme vycházet z toho, co je na našem webu čtené a co by mohlo diváky zajímat. Jsem ráda, že pozvání do studia přijal Jiří Krampol, vzhledem k jeho věku smekám, s jakým objemem práce se potýká, denně točí, namlouvá audioknihy, jezdí na besedy a přitom si na nás našel čas a dorazil,“ nastínila Kateřina o čem bude další díl pořadu a jak je ze snímků patrné, nebude chybět kromě jejího talentu ani pořádná dávka sexappealu.

Mohlo by vás zajímat

Další články