Pokud se hlouběji zabýváme osobností člověka, většinou hledáme klíč v astrologii. Využíváme síly vesmíru či síly myšlenky. Napadlo vás ovšem někdy, že nám toho můžou hodně prozradit nohy? Ano, myslíme to vážně, podle tvaru dolních končetin lze rozklíčovat osobnost člověka.

Palec, prostředníček a ukazováček v rovině

Toto je nejčastější tvar nohy. Pokud máte první tři prsty stejně dlouhé, pak se můžete považovat za společenského tvora, který nezkazí žádnou zábavu. Lidé vás milují, a tak k sobě přátele přitahujete jako magnet.

Všechny prsty stejně dlouhé

Tito lidé bývají velice klidní, rozvážní a spolehliví. Rozhodně se nejedná o žádné blbce, a tak lze tvrdit, že jde o chytré jedince. Velkou negativitou je ovšem fakt, že bývají vypočítaví a díky jejich inteligenci taky zákeřní.

Nejdelší ukazováček

Lidé s trojúhelníkovým tvarem nohy bývají velmi vášniví a stávají se tak inspirací pro své okolí. Jde o velmi zajímavé tvory mezi námi lidmi. Těmto lidem jsou velmi blízké profese, jako je umělec, sportovec či tiskový mluvčí.

Tenké prsty u sebe a sestupně rovnané

Lidé s nejdelším palcem a nejmenším malíčkem, kteří mají nožičku uzounkou a jejich prsty jsou velmi tenké, bývají impulsivní a velmi náladoví. Jejich časté výkyvy nálad nejde moc dobře ovládat, a tak je velmi komplikované s nimi pracovat.

Prsty, které nejdou od sebe oddělit

Pokud se prsty na vašich nohách překrývají, nelze oddělit jeden od druhého, pak jste lidé loajální a spolehliví. Milujete spořádaný život, ve kterém se cítíte v bezpečí. Vy budete skvělým společníkem i kolegou.