Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Co na to říkáte? Modelky se nechaly fotit s neoholeným podpaždím a chlubí se s ním!

Chlupaté podpaždí: ano, nebo nikdy?!
Zdroj: Ben Hopper
+ Další 4 fotografie

Když se podíváte na fotografie starší než zhruba z roku 1992, byly to ještě jiné doby. Ženské se neholily a o žiletkách měly jen velmi letmé povědomí. Dneska už se ženy musí holit téměř všude, protože si to moderní trendy přejí.

Londýnský fotograf Ben Hopper se ale rozhodl oslovit několik modelek a řekl jim, aby se nějakou dobu neholily. A pak je vyfotil s chloubou, která jim mezitím vyrostla. Celé sérii fotek říká „Přirozená krása“, protože podle něj všem „současná móda vymývá mozky“.

Na sérii fotografií jsou s chlupatým podpaždím jak modelky, tak i herečky nebo vysoce postavené ženy v byznysu. Pomocí nich se rozhodl zdůraznit přirozenou krásu žen. I když trochu chlupatější.

Sám Ben Hopper přiznává, že několik modelek, když si nechávaly chlupy kvůli projektu narůst, byly z toho tak zhnusené, že se nakonec neúčastnily, protože to nevydržely.

„Nechci svou sérií fotek říct, aby si ženy přestaly holit podpaždí. Chci jen říct, že lidé by to neměli odsuzovat. Je třeba se občas stavit proti zavedeným standardům krásy,“ vysvětluje svůj projekt.

Související články

Další články