Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Co může za konec lásky? Borkovec poodhalil skutečně drsný důvod rozchodu s Knechtovou

Zdroj: instagram
+ Dalších 19 fotografií
Vážné problémy
Petr Borkovec (19) a Katarína Knechtová (37) procházejí krizí. Jejich vztah není vůbec stabilní. Ještě naposledy to podle sociálních sítí vypadalo, že prožívají opravdovou a nefalšovanou lásku. Momentálně ale mají být podle Petrových slov opět od sebe. Velkým problémem má být věkový rozdíl a také to, že Petr rád chodí pařit a rád si dá pár panáků. A přesně tohle má údajně Kataríně vadit.

Vztah Petra Borkovce a Kataríny Knechtové rozhodně není zalitý sluncem. Od začátku přiznání vztahu provází tuto dvojici neshody a jejich láska je jako na houpačce. Jednou fanouškům skrze sociální sítě ukazují, jak moc se milují a dělají společně úplně všechno.

Podruhé zase Petr hovoří o krizi ve vztahu a jakési pauze, protože každý z nich má jiné představy o životě. A ono se na druhou stranu není čemu divit. Katarína je o devatenáct let starší než bývalý účastník SuperStar, a tak je jasné, že má ve svém věku trochu jiné představy o životě.

To ale nemůžeme zazlívat ani Petrovi. Je mu devatenáct, teprve se rozkoukává a zatím si vedle zpěvu a školy rád užívá. Jenomže podle dobrého Petrova kamaráda to Katarína nenese moc dobře.

„Kataríně se zkrátka nelíbí, že Petr paří a na její vkus hodně pije,“ říká o jejich současných problémech. Sám Petr je nalomený a neví, k čemu se více přiklonit. Je totiž jasně vidět, že mu na Kataríně stále záleží a má ji rád.

„Možná mám vážně problémy s alkoholem,“ svěřil se Borkovec redakci eXtra.cz. Všichni ale moc dobře víme, jak jsme v jeho věku pařili a je také možné, že Katarína od něj očekávala trochu více vyzrálosti a teď neví, jak z toho ven. Každopádně oběma to spolu sluší, ale zatím to vypadá, že věkový rozdíl nad jejich láskou vyhrává.

Související články

Další články