Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Co může sperma napáchat na vašem obličeji? 5 mýtů, které vám vyvrátíme!

A teď něco pro ty méně zkušené milenky, nebo ty, které i po desetiletích v některých otázkách tápají. Není třeba provádět orální sex s potápěčskými brýlemi. Tedy za předpokladu, že to ten váš fetišista nevyžaduje. Sperma v obličeji není žádná tragédie, ačkoli se říká že:

1. Může narušit sliznici v oku a způsobit slepotu

Miliony pornohereček by musely mít při natáčení svého vodícího psa a hůlku. Pokud vám váš drahý zasáhne očko, hlavně si ho nežmoulejte rukama, ale vypláchněte čistou vodou.

2. Je dobré na pleť

4 z 5 žen, kterým postříkáte obličej spermatem a které se poté natřou hydratačním krémem, se osypou a budou si stěžovat na pálení pokožky. Takže asi tak.

3. Ničí řasy

Pokud po zásahu vašich bulev nepůjdete pod proud tekoucí vody, pravděpodobně vás ráno překvapí tma a následně bolest. To když si vytrhnete pár svých brv. Sperma samo o sobě chlupy ani vlasy neničí ani nebrání jejich růstu.

4. Do pusy je to neškodné

Jak se to vezme. V rámci možnosti otěhotnění asi ano. Existuje ale mnoho veselých příběhů, kdy partner vystříkl partnerce do hrdla a přidusil ji. Dobré je si také zjistit, zda žena nemá alergii na sperma, popřípadě adresu nejbližší pohotovosti.

5. Sperma ničí zuby

Hloupost. Sperma je zásadité, a tak nemůže narušovat zubní sklovinu. Naopak je bohaté na vápník a zinek, takže vašemu chrupu prospívá. Paráda.

Související články

Další články