Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Co může mít společného Dáda Patrasová a Ivana Trumpová? Chlapa! Neuvěříte, který kanec je obě najednou ulovil

Zvláštní milostný trojúhelník.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Myslíte si, že tyto dvě dámy nemůžou mít absolutně nic společného? To jste na omylu. Ještě než Ivana Trumpová (67), v té době Zelníčková, emigrovala za hranice, tak se bezmezně zamilovala do bohatého textaře. Jenže toho samého muže měla v posteli i Dáda Patrasová (60)! Který šťastlivec okusil lůno obou žen?

Jedna má doma záletníka a druhá mohla být skoro první dámou Spojených států, ale přeci jen je něco spojuje, a to jméno Jiří Štaidl. Bratr známého hudebníka Ladislava Štaidla, který zemřel v pouhých třiceti letech, toho za život opravdu stihl hodně.

V posteli měl dokonce Ivanku i Dádu, skoro najednou, jenže holky o sobě nevěděly. Až po jeho smrti přišly na to, že je vodil za nos, nebyly jeho jediné, ale randil jak s Patrasovou, tak i s Trumpovou. A to byly jedny z davu, Jirka si totiž užíval života více, než bylo zdrávo, a střídal to jako ponožky.

Dámy ale nakonec zhrzení překonaly, Dáda alespoň přišla s Jiřím o panenství a má na co vzpomínat, a staly se z nich dokonce kamarádky. Ale dnes už ve spojení nejsou, jen se nad těmi vzpomínkami na bouřlivé mládí určitě rády ještě zasmějí.

Související články

Další články