BERAN (21. 3. až 20. 4.) Berani milují sport a zdravý životní styl. Potrpí si proto na ženy, které mají atletické tělo. Bude obdivovat vaše krásně vyrýsované tělo. Pozor však na to, abyste nebyla zase jako kulturista. Pořád musíte být ženská.

BÝK (21. 4. až 21. 5.) Býk je vášnivé znamení, takže miluje smyslnost. Dokonalost vidí v ženských křivkách, takže pokud máte boky jako klučík z páté třídy, asi si nevrznete. Potrpí si hlavně na to, když žena tyto své přednosti ukazuje, takže žádné vytahané hadry, ale hezky šatičky, které obepnou postavu.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.) Blížence naprosto dohání k šílenství polibky na krk. Zamotejte si proto vlasy do drdolu a ukažte svou půvabnou šíji. Uvidíte, že z vás nespustí oči.

RAK (22. 6. až 22. 7. Muži ve znamení Raka si rádi položí svou hlavu na ženský dekolt. Nejspíš to v nich vzbuzuje touhu po domově, ke kterému mají hluboký citový vztah. Zaměřte tedy pozornost na svá ňadra.

LEV (23. 7. až 22. 8.) Lvi milují ženy celkově. Bude tedy dobré, když ukážete svou ženskost! Podpatky, které vám vykouzlí ladný pohyb, všechny Lvy naprosto odrovnají.

PANNA (23. 8. až 22. 9.) Muž v Panně je pod svou drsnou slupkou pořádný cíťa a je láskyplný. Svůj zrak bude soustředit na vaše oči. Dejte si tedy záležet na precizním líčení, které vaše oční okolí zdůrazní. Poté na něj mrkněte očkem!

VÁHY (23. 9. až 23. 10.) Váhy milují zadečky všech možných tvarů a rozměrů. Chtějí se jich dotýkat a mačkat je. Už jste někdy zkoušela tanec twerk? Zkuste mu po večeři zatancovat!

ŠTÍR (24. 10. až 22. 11.) Štír je nejvášnivější znamení zvěrokruhu vůbec. Na čem si u žen hodně zakládají, jsou vlasy. Čím delší, tím lepší. Je to pro ně velmi ženský symbol, který je vzrušuje. Žádné zamotané copy, ale nechte je hezky vlát ve větru!

STŘELEC (23. 11. až 21. 12.) Střelec nedokáže odolat překrásnému úsměvu. Mají hodně rádi společnost, takže rozhodně musíte být veselá a spontánní. Uvidíte, že se nechají vaším okouzlujícím úsměvem inspirovat k dalším činům.

KOZOROH (22. 12. až 20. 1.) Detailně vám budou prozkoumávat ruce. Nemyslíme paže, ale to, jak máte upravené nehty. Pokud tedy máte ruce jako dělník a oprýskaný lak, vyražte ihned na manikúru. Co se týká barvy nehtů, volte raději pudrové odstíny laku.

VODNÁŘ (21. 1. až 20. 2.) Vodnáři obdivují ženské nohy. Nejlépe pokud jsou štíhlé a dlouhé. Pokud vám však příroda tyto nohy gazely nenadělila, nezoufejte. Stačí, když na nich nebude ani chloupek a budou hezky opálené. Bude si s nimi hrát i během sexu, to ho rajcuje.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Pokud chcete svést muže ve znamení Ryb, nesmíte zapomenout na dokonalou pedikúru. Nejen krásný lak na nehtech, ale zaměřte se i na paty. Nikoho rozhodně nevzruší stará kůže na vašich nohou.