Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Co miluje na vašem nahém těle? Býci svůdné křivky, Ryby si ulítávají na chodidlech

Co mají muži na ženském těle rádi?
+ Další 3 fotografie
Muži milují ženské tělo všeobecně, ale každý má to svoje místečko, na které je vysazený více. Někdo miluje zadečky, druzí zase vlasy... Jak je na tom váš vysněný muž? Hvězdy vědí, na co se přesně zaměřit, abyste ho svedla. Jste připravená ho svést?

BERAN (21. 3. až 20. 4.) Berani milují sport a zdravý životní styl. Potrpí si proto na ženy, které mají atletické tělo. Bude obdivovat vaše krásně vyrýsované tělo. Pozor však na to, abyste nebyla zase jako kulturista. Pořád musíte být ženská.

BÝK (21. 4. až 21. 5.) Býk je vášnivé znamení, takže miluje smyslnost. Dokonalost vidí v ženských křivkách, takže pokud máte boky jako klučík z páté třídy, asi si nevrznete. Potrpí si hlavně na to, když žena tyto své přednosti ukazuje, takže žádné vytahané hadry, ale hezky šatičky, které obepnou postavu.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.) Blížence naprosto dohání k šílenství polibky na krk. Zamotejte si proto vlasy do drdolu a ukažte svou půvabnou šíji. Uvidíte, že z vás nespustí oči.

RAK (22. 6. až 22. 7. Muži ve znamení Raka si rádi položí svou hlavu na ženský dekolt. Nejspíš to v nich vzbuzuje touhu po domově, ke kterému mají hluboký citový vztah. Zaměřte tedy pozornost na svá ňadra.

LEV (23. 7. až 22. 8.) Lvi milují ženy celkově. Bude tedy dobré, když ukážete svou ženskost! Podpatky, které vám vykouzlí ladný pohyb, všechny Lvy naprosto odrovnají.

PANNA (23. 8. až 22. 9.) Muž v Panně je pod svou drsnou slupkou pořádný cíťa a je láskyplný. Svůj zrak bude soustředit na vaše oči. Dejte si tedy záležet na precizním líčení, které vaše oční okolí zdůrazní. Poté na něj mrkněte očkem!

VÁHY (23. 9. až 23. 10.) Váhy milují zadečky všech možných tvarů a rozměrů. Chtějí se jich dotýkat a mačkat je. Už jste někdy zkoušela tanec twerk? Zkuste mu po večeři zatancovat!

ŠTÍR (24. 10. až 22. 11.) Štír je nejvášnivější znamení zvěrokruhu vůbec. Na čem si u žen hodně zakládají, jsou vlasy. Čím delší, tím lepší. Je to pro ně velmi ženský symbol, který je vzrušuje. Žádné zamotané copy, ale nechte je hezky vlát ve větru!

STŘELEC (23. 11. až 21. 12.) Střelec nedokáže odolat překrásnému úsměvu. Mají hodně rádi společnost, takže rozhodně musíte být veselá a spontánní. Uvidíte, že se nechají vaším okouzlujícím úsměvem inspirovat k dalším činům.

KOZOROH (22. 12. až 20. 1.) Detailně vám budou prozkoumávat ruce. Nemyslíme paže, ale to, jak máte upravené nehty. Pokud tedy máte ruce jako dělník a oprýskaný lak, vyražte ihned na manikúru. Co se týká barvy nehtů, volte raději pudrové odstíny laku.

VODNÁŘ (21. 1. až 20. 2.) Vodnáři obdivují ženské nohy. Nejlépe pokud jsou štíhlé a dlouhé. Pokud vám však příroda tyto nohy gazely nenadělila, nezoufejte. Stačí, když na nich nebude ani chloupek a budou hezky opálené. Bude si s nimi hrát i během sexu, to ho rajcuje.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Pokud chcete svést muže ve znamení Ryb, nesmíte zapomenout na dokonalou pedikúru. Nejen krásný lak na nehtech, ale zaměřte se i na paty. Nikoho rozhodně nevzruší stará kůže na vašich nohou.

Mohlo by vás zajímat

Další články