Podívali jsme se na partnerky útočníků vítěze Ligy mistrů. O góly FC Barcelony se nejvíce starají Luis Suárez, Messi a Neymar. Kdo jim ale doma vytváří zázemí? Marek Vít to určitě nebude, toho přeci manželka Messiho moc nemusí.

Pravda, zjistit, s kým randí Neymar, je trochu složité. Hodně se mluvilo o modelce ze Sao Paula Gabrielle Lenzi.

Vypadali jako spokojený pár. Jenže Neymar je kanec a špatně hlídá svůj rozkrok. Brazilští novináři pak přišli s tím, že jeho postel zahřívá o deset let starší zpěvačka Alinne Rosa. Myslíme si, že na obzoru je ale minimálně deset dalších holek.

Neymarův parťák Lionel Messi oznámil, že čeká druhého potomka. Argentinec je velmi spokojený po boku producentky Antonelly Roccuzzo. Messi je opakem Neymara. Žádné skandály, prostě klidný rodinný život.

Třetím do party je zabiják z Uruguaye. I když Luis Suárez na hřišti často hryže soupeře a zasloužil si kvůli tomu přezdívku Kanibal, v soukromí je skvělým otcem a milujícím partnerem. Jeho manželka Sofia Balbi mu je velkou oporou. Překonala s ním všechny problémy a tvrdí, že Luis je doma neškodný mazel a že se může po bytě pohybovat i bez náhubku.