Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Co má společného Lucka Borhyová s Dominikou Myslivcovou? Jejich podoba vás až zaskočí

Lucka začíná mít silnou konkurenci.
Zdroj: Ivan Štefko
Česká Barbie Dominika Myslivcová (21) si teď usmyslela, že by se chtěla podobat naší nejkrásnější moderátorce Lucii Borhyové (37). Blond vlasy už dávno má, snaží se mít také tak smyslné rty jako Lucie i ten sexy pohled. Ale teď zašla ještě mnohem dál...

Jestli vás napadlo, že si začala něco s Michalem Hrdličkou (26), aby se přiblížila svému idolu, tak se nemusíte bát. Naštěstí ten má teď plné ruce práce s tenistkou Karolínou Plíškovou. Ale Domča si aspoň řekla, že když je Lucka teď tak smyslná, sexy a neodolatelná, že ona chce taky. Nechala se nafotit v podobně vyzývavých pózách jako krásná moderátorka.

Sice je ještě na milovnici růžové vidět, že je to takové kůzle s mlékem na bradě, že jí stále schází taková ta ženská přitažlivost, ale do toho každá holka musí dorůst, i Lucka před dvaceti lety vypadala jak nevinná školačka a podívejte se na ni teď.

Obě krásné blondýnky oblékly šaty od uznávané návrhářky Terezy Sabáčkové, která oblékala i Nikol Švantnerovou (23) na Miss Universe, a že jim to sakra sekne. Zvlášť Dominice ty svatební šaty, mohla by se z fleku vdávat. Jen za koho? Jakému movitému pánovi dá nakonec přednost?

Související články

Další články