Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Co má společného Eminem a Timmy White? Holky, to vás dostane na kolen!

Tenhle roztomilý cukroušek má našlápnuto k pořádné kariéře. Když už pro vás píše někdo, kdo spolupracoval v Eminemem, jde prostě do tuhého. Holky, jak vás Timmy White baví?

Teenagerky už ho dávno dobře znají, ale nyní musí zbystřit i jejich náročné matinky. Tenhle sladký hošík totiž může být životní terno!

Timmy White zatím zpíval procítěné texty o lásce, ale možná přitvrdí. Vlastním jménem se jmenuje Tomáš Chudoba a nyní se může chlubit, že pro něj píše skutečné eso.

Timmy začínal na internetu přezpíváváním slavných anglických hitů, kterými získal spoustu fanynek, nyní ale jde dál. Píseň „Když tě u sebe mám“ mu totiž napsal několikanásobný držitel cen Grammy Michael Jay. Ano, to je ten borec, co pro Eminema vymyslel megahit „Like Toy Soldiers“.

Jak k tomu spojení došlo?

„S Michaelem se znám už řadu let a napsal jsem s ním autorsky i pár písní. Když jsem s ním mluvil o Timmym, byl velmi rád, že právě Timmy bude zpívat jeho piseň,“ říká Timmyho český producent Honza Gajdoš, který píseň koprodukuje s Pavlem Boučkem. Jak se vám song zamlouvá?

Mohlo by vás zajímat

Další články