Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Co má Lucie Borhyová společného s Demi Moore? Mladí partneři je využili a pak drsně odkopli

Demi i Lucie by si nyní rozuměly.
Zdroj: profimedia.cz
Moderátorka Lucie Borhyová rozhodně není první ani poslední, kdo si nabrnkl zajíčka a doplatil na to. Své by o tom mohla vyprávět zhrzená herečka Demi Moore, kterou odkopl o šestnáct let mladší manžel Ashton Kutcher.

Sexy Lucka Borhyová (37) má s Demi Moore (53) víc společného, než si myslí. Nejenže jsou obě považovány za jedny z nejhezčích žen, ale bohužel je spojuje i obrovská smůla na muže.

Jak herečka, tak moderátorka si našly mladší partnery, vedle kterých ohromně rozkvetly, ale pohádka neměla dlouhého trvání. Michal Hrdlička (26) i Ashton Kutcher (37) se vedle známých sexsymbolů zviditelnili, zvedli si kredit, ale své libido nenechali dlouho v kalhotách.

Na oba dva letěly ženské jak vosy na bonbon a oni vydrželi odolávat jen chvíli. Najednou pak přestali myslet mozkem a ovládl je chtíč. Oba vztahy totiž měly rozbít opakované nevěry.

Demi se dokonce kvůli krachu musela léčit na psychiatrii, dlouho se nemohla vzpamatovat z toho, že ji Ashton opustil. To Lucka se zatím drží, i do práce chodí, ale je na ní vidět, jak ji tenhle rozchod zasáhl a musí se hodně přetvařovat.

Jestli se i v tomhle bude podobat Demi, tak ji čekají dva roky zotavování. Kvůli svým dvou dětem se zatím snaží být silná. To herečka už dcery měla velké, a tak jí byly spíš oporou. Lucka musí své děti chránit před tím, aby kvůli dalšímu krachu neutrpěly šok.

Ashton už je dávno ženatý s kolegyní Milou Kunis (32), která mu porodila dcerku. V jaké náruči nakonec skončí zbohatlický floutek Michal? To se nechme překvapit, ale za jeho dveřmi už určitě čekají zástupy fanynek.

Související články

Další články