Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Co lidé popřáli Kalouskovi k narozeninám? Taková přání byste rozhodně nechtěli slyšet

Miroslav Kalousek
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
blahopřání
Někdy bývají přání k narozeninám velmi originální. Na sociálních sítích jsme se vás, čtenářů, zeptali, co byste popřáli oslavenci Miroslavu Kalouskovi, který 17. prosince slaví 60. narozeniny. Lidé se stále dělí na dva tábory. Jedni politikovi přejí to dobré a klidně i návrat do křesla ministra financí, další mu přejí průměrný důchod nebo dokonce život v lochu.

Jestli je tu nějaký politik, který se opravdu dostal lidem pod kůži a dlouhé roky se zpoza ní nedostal, je to právě Miroslav Kalousek. Bývalý ministr financí se stále může pyšnit řadou příznivců a obdivovatelů, ale našlo se i spoustu lidí, kteří by mu přáli i to nejhorší. A to i k narozeninám.

"Přeji hodně zdraví, štěstí a hodně sil v boji proti Babišovi a ostatním. Jste už skoro jediný, kdo Babišovi neleze do zadku," fandí komentující exministru financí. "Popřál bych mu hlavně pevné zdraví, a taky bych mu popřál návrat do křesla ministra financí, protože když skončil, tak přišlo spoustu průserů," podotkl muž.

"Kalousek je dobrej, ale čert je svině, že si ho ještě neodnesl, tyhle lidi nikdo nikdy soudit nebude. To by se musel vyměnit kompletně státní aparát, jinak se budou dělat lumpárny stále," stojí v komentářích na Facebooku. "Ať si konečně někam zaleze, už se neukazuje a nikoho nepopichuje. Dost bylo Kalouska," obracela oči v sloup čtenářka.

Kalouskovi přejí hlavně průměrný důchod

"To nejhorší na světě," napsal stručně komentující. "Zdraví a ať si vezme k srdci, že někdy mlčet je víc než zlato," popřála žena v komentáři. "To, co na světě miluje nejvíc. Flašku s chlastem, nebo raději dvě," poznamenal další čtenář. Někteří uživatelé Kalouskovi přejí dalších 30 let, jen by je mohl prý strávit ve vězení... Proto mu také přejí, aby měl hodné spoluvězně nebo aby "ho to moc nebolelo".

A v neposlední řadě politikovi přejí i odchod do důchodu, klidně hezký. Na co však naráží, je, že by do něj měl vkročit bez peněz, na které je zvyklý. "Přeji mu určitě zdraví, ale také průměrný plat a důchod," psali do komentářů uživatelé na sítích. "Popřála bych mu průměrný český důchod," přidala se další. "12 250 Kč každý měsíc," napsal stručně čtenář.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy