Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Co létá nad Ukrajinou kromě ruských vojáků? Očividně také podivné UFO, které někdo natočil!

Na Ukrajině mají teď svých starostí dost, když se jim hodlá odpojovat část země a přidat se k Rusku, protože s Ruskem jde samozřejmě všechno lépe. Možná i proto si nikdo pořádně nevšiml, že jim na nebesích létají ufoni.

Na YouTube se objevilo video, které má údajně ukazovat záběry z 6. března nad městečkem Korosten. Korosten je mimochodem náhodou velmi blízko Černobylu, kde v roce 1986 vybuchla atomová elektrárna.

Na záběrech má být UFO ve tvaru podlouhlé tuby poletující na nebi. Pro Huffington Post se k videu vyjádřil i jeden expert z FBI, který říká, že pokud jde o digitální triky, jsou hodně povedené a záběry vypadají velmi realisticky. Ostatně, o tomto druhu UFO – tedy cigaretovém plavidlu – mluví ufologové už delší dobu a říkají, že jde o mateřské lodě, ze kterých vylétávají mimozemské lodě talířového typu.

Ano, ufologové mají zmapovanou celou výbavičku mimozemšťanů. Nejsou to amatéři, ne?

Trošku problém může být, že se video objevilo na stejném YouTube účtu jako záběry tohoto přistání a odlétnutí UFO, které je očividně hodně nepovedený digitální trik…

Související články

Další články