Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Co Kazma neukázal: Zpověď jeho kamaráda o detailech, které v One Man Show o Marešovi chybí!

Kazma a Leoš Mareš
Zdroj: reprofoto Stream.cz/OMS
+ Dalších 43 fotografií
Jestli se něco Kazmovi (33) určitě povedlo, tak zase s novým dílem své One Man Show vyvolat rozruch. Všichni čekali, jak se popasuje s tím, že Leoš Mareš (42) neskočil na jeho hru a nepředal mu ferrari coby výhru za to, že ho spatřil, jak sedí za volantem jiného auta, než je trabant. Jedni teď Kamilovi tleskají, jiní jsou znechuceni, jak se snaží průšvih obrátit ve svůj prospěch. Jeho blízký kamarád nám prozradil to, co se do videa nevešlo a co hodně může osvětlit způsob natáčení pořadu!

Přítel Kamila Bartoška alias Kazmy de facto přiznává, že od začátku příprav fingované nehody šlo jen o to vymámit z Leoše auto za osm milionů. Nejspíš až později tedy patrně vznikl plán, jak se z toho ve videu vykroutit, když tým viděl rozezlené reakce lidí na to, že fingoval nehodu, což se nemá.

„Od začátku na Leoše hrozně tlačil, aby mu to auto dal. Prosil ho, aby mu ho předal na tom narozeninovém koncertě v O2 aréně. Chtěl přijít na pódium a dostat od Leoše klíčky. Byl by to virál jak prase a byl by za frajera. Plánoval ho prodat a peníze dát nadaci pro oběti dopravních nehod. To se ale nepovedlo, a tak se to muselo zaonačit jinak,“ přiznává blízký známý hvězdy Stream.cz.

Leasing nevadí

„Později už se vědělo, že to auto sice má na leasing. To samozřejmě vůbec nevadí, protože kdyby ho někomu Leoš opravdu měl předat, doplatí ho a auto mu prostě věnuje. Lepší bylo ale hrát ten příběh tak, že prostě ho dát ani nemohl, když mu nepatří. To se Kazmovi hodilo a hodně lidí to teď řeší, i když to fakt není podstatné,“ překvapil nás svou otevřeností člověk, který má s Kazmou velmi dobré vztahy.

A pak přidal něco, co diváci opravdu nemohli vidět. Kdyby měli šanci, možná by se pohled mnoha z nich na nový díl úplně změnil.

Nehoda vypadala jinak?

„Je pravda, že průběh té fingované nehody byl mnohem, mnohem delší, než se ve videu ukazuje. Kvůli lidem bylo lepší to zkrátit, asi by si o tom nemysleli nic pěkného. Šel z toho fakt mráz po zádech. Ta figurantka to zahrála fantasticky, aspoň trochu citlivý člověk neměl šanci tomu nepodlehnout. Křičela tam něco o bohu a že její muž zemře, když jí Leoš Mareš nepomůže. Taky strašně brečela. Z jeho strany to muselo vypadat, že je pomalu konečná. Být na jeho místě, nevím, jak bych to dal,“ přiznává kamarád Kazmy.

Stále ještě věříte Kazmovi, že se mu opět povedl majstrštyk, nebo je podle vás manipulátor a vše je jinak, než se nám snaží namluvit?

Související články

Další články