Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Co jste to Daniele provedli, děsí se diváci: Písařovicová přes noc podivně ztmavla

+ Dalších 7 fotografií
Co se stalo?!
S nepřirozeně tmavým obličejem se na televizních obrazovkách v neděli večer objevila Daniela Písařovicová (40). Během moderování sobotních Událostí přitom vypadala normálně. Že by strávila noc v soláriu? Pomyslný šotek řádil spíš v maskérně.

S úderem sedmé hodiny večerní se diváci Událostí trošku polekali. Z televizních obrazovek na ně totiž vykoukla Daniela Písařovicová (40), kterou vůbec nepoznávali. Vypadala, jako by se zrovna vrátila ze solária!

„Co jste to Daniele provedli? Vždyť vypadá strašně nepřirozeně, asi na ni něco napatlali v maskérně,“ podivovala se jedna z divaček.

Ztmavnutí tváře ostřílené moderátorky řeší desítky dalších lidí. Písařovicová ještě při sobotním vysílání vypadala normálně. Sice je opálená, protože nedávné dny strávila na pláži s Veronikou Arichtevou (33), oproti nedělnímu vzezření byl však její obličej světlejší o několik tónů.

Že si její přípravu do televizního studia nejspíš někdo odskáče, dokazuje i jen několik hodin stará fotka z Instagramu. I tam měla zdravou barvu a nevypadala, že si obličej potřela čokoládovou zmrzlinou.

Jak se ale říká, jestliže nejde o zdraví, nejde o nic.

Mohlo by vás zajímat

Další články