Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Co jste o Megan Fox netušili: Indiánští předci, změna jména i psychická porucha

Zdroj: Instagram Megan Fox
+ Dalších 8 fotografií
Sexbomba

Megan Fox (35) je absolutní sexbomba, o tom se můžete přesvědčit i v naší galerii. Přinášíme vám ale zajímavá fakta, která jste o herečce nejspíš vůbec netušili. Uhádnete, jaké je její pravé jméno? Věděli jste, že má indiánské kořeny a trpí psychickou poruchou?

Megan Fox má indiánské kořeny

Kráska s francouzskými, irskými a indiánskými předky se narodila jako Megan Foxx, později jedno "x" ze jména vypustila. Proslula jako absolutní sexsymbol, roku 2008 byla zvolená nejvíc sexy ženou světa. S exmanželem, hercem Brianem Austinem Greenem, má tři děti, teď randí s rapperem Machine Gun Kellym (31).

Herečka Megan Fox (35) se narodila do chudé rodiny v americkém Tennessee. Proslavila se sexy rolí Mikaely Banes ve filmu Transformers. Herečka si také často stěžovala na chování ze strany režisérů. "Buď prostě jenom sexy," zněly veškeré pokyny k tomu, jak pojmout roli. Kvůli snímku Jennifer's Body zhubla tolik, že jí začaly padat vlasy.

Myslím, že trpím schizofrenií, říká herečka

Lidi na Megan začali pohlížet jen jako na sexuální objekt a o seriózní roli si mohla nechat zdát. Herečka trpí několika fóbiemi, například z létání nebo sahání na jak říká "suché věci" jako papír či ubrousky. Má také pocit, že trpí nějakým psychickým problémem, mezi lidi příliš nechodí, je silná introvertka.

"Nevím, jestli je to hraniční porucha osobnosti, nebo lehká schizofrenie, ale určitě mám nějaký psychický problém," potvrdila. Kromě toho se svěřila s tím, že si je svým tělem až hystericky nejistá, sama sebou pohlcená a neurotická.

Související články

Další články