Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Co jí to provedli? Takhle dnes vypadá rockerka z Evanescence!

Amy Lee tehdy a dnes.
Zdroj: Twitter
+ Další 2 fotografie
Když se Amy Lee (34) poprvé objevila v hitovce Bring Me To Life, tak začali rock poslouchat i fanoušci dechovky. Kdo byla ta krásná holka v negližé, co spadla z balkónu, a kde se zase objeví?

Tahle písnička proslavila kapelu Evanescence, která vznikla už v roce 1995. Amy se tenkrát seznámila s kytaristou Benem Moodym na hudebním táboře. A byl to normální hudební tábor, ne jako ten v Prcičkách, kde do sebe holky strkaly flétnu. O tom si můžete přečíst TADY.

A tak se tahle dvojka dala hudebně dohromady. On hrál na kytaru, Amy zase 9 let na klavír a psala texty k písním. V roce 2003 vyšlo album Fallen, kde byly všechny největší pecky. A kapela se stala celosvětově známou. Hudebníci z městečka Little Rock amerického státu Arkansas najednou vystupovali po celém světě.

Jenže po letech sláva ustupovala, muzikanti se rozprchli do vlastních projektů a o kapele není slyšet. Z Amy Lee se mezitím stala máma a dnes se na sociálních sítích chlubí dvouletým synem. Je to vdaná paní a už se do svých sexy viktoriánských kostýmů nenavléká.

Nejčastěji se ukazuje doma a bez make-upu nebo v nahrávacích studiích. Prostě si zakusila pocit, kdy jí pár let u nohou ležel celý svět, nabažila se slávy a teď nemá problém být zase „obyčejná“ ženská.

Související články

Další články