Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Co jí to proboha provedli? Televize Světlanu Witowskou postaršila o 20 let!

Zdroj: reprofoto iVysílání ČT
+ Dalších 9 fotografií
PROMĚNA
Diváky až do nebes vychvalovaná moderátorka Událostí Světlana Witowská (46) patří k nejsympatičtějším televizním tvářím vůbec. Žena, která si největší uznání vysloužila za perfektní vedení debaty před prezidentskými volbami v loňském roce, někdy na obrazovce září, jindy trochu méně. Jeden den jí ale zásah stylisty, který si pohrál s jejími vlasy, dost uškodil.

Světlana Witowská patří už nějaký ten pátek do týmu lidí, kteří diváky provázejí hlavní zpravodajskou relací Události, navíc se objevuje i v nočních Událostech, komentářích. A pro ty, kteří pravidelně pořady sledují, musí být zajímavé, jak se v nich Světlana různě proměňuje.

Před pár dny ji kolegové v České televizi navlékli do šatů, které by asi slušely o dvacet let starší vdově, k tomu stylista zkusil experiment, když jí krásné dlouhé vlasy stáhl dozadu. Z milé Světlany se rázem vizuálně stal někdo úplně jiný, přísná dáma postaršího věku. Proti rok staré prezidentské debatě obrovská změna!

Jak je ale vidět i z naší fotogalerie, v jiné dny je z ní zase ta Witowská, na kterou jsou diváci zvyklí. Tak snad se podobné přešlapy stylistů a kostymérek do budoucna nebudou opakovat!

Související články

Další články