Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Co je za rozpadem páru snů z Instagramu? A.N.D.U.L.A se stala terčem drsných obvinění!

Co se doopravdy stalo?
Zdroj: instagram
+ Dalších 22 fotografií
Aneta Mikšíčková alias" A.N.D.U.L.A" nedávno ohlásila na sociálních sítích rozpad manželství. Co se stalo a proč tento na první pohled dokonalý pár vztah ukončil? I když pár tvořili přibližně dva roky, manželi byli pouze od června 2017. Po sedmi měsících přišel šok!

A.N.D.U.L.A se na svém profilu chová odvázaně, nebojí se pustit si pusu na špacír či jen tak z legrace se navážet do slavných osobností z Česka a Slovenska. Už loni, kdy oznámila datum svatby, se spekulovalo, zdali ji manželství zkrotí a instagramová hvězdička se uklidní, nebo nikoliv.

Vypadá to, že její popularita na Instagramu a její odvážné chování způsobily právě rozpad manželství. Málokdo ustojí popularitu, se kterou se současně dostaví i nenávist, pomluvy a špína, které si lidé rádi vymyslí, přikrášlí a obtěžují s tím nejenom vás, ale i vaše okolí a blízké.

Podle vyjádření A.N.D.U.L.Y šlo právě o anonymní zprávy, které poštvaly manžele proti sobě, nebo spíše od sebe. Její manžel Petr Mikšíček byl totiž ten, který vůbec nežil tím, co se děje na sociálních sítích a údajně sám ani žádné nevlastnil. Možná také proto nechápal ten rozruch, který se kolem Anety v poslední době rozpoutal.

Fanoušci spekulují také o nevěře, která měla zničit jejich vztah, zdali se jedná o nevěru ze strany Petra nebo Anety, není známo. Samotná A.N.D.U.L.A světu sdělila, že moc děkuje za zprávy a podporu svých sledujících, a požádala je, aby toho nechali.

Údajně nepotřebuje lítost ani milá slova. Řekla, že se z toho vzpamatovává již několik dnů a za pár dnů ji mají fanoušci zpět v plné kondici a nabitou humorem. Tak se snad nepřepočítala a tuhle nepříjemnou událost rozchodí co nejrychleji.

Související články

Další články