Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Co je ve sklepě? Co tam kriminalisté najdou? Matka mi zmizení Michaely (12) ZATAJILA, tvrdí šokovaný tatínek

Policisté se rozhodli, že se podívají do sklepa. Co tam najdou?
Zdroj: PČR, profimedia.cz
Kriminalisté se rozhodli, že se podívají do domu, kde Michaela bydlela se svou matku. Specialisté v tuto chvíli prohledávají sklep. Michaela Patricie Muzikářová (12) je pohřešovaná už 5 dnů. Dnes promluvil její biologický otec. Matka mu o zmizení dcery nic neřekla.

Pátrání po pohřešované Michaele Patricii Muzikářové (12) z Ústecka je stále neúspěšné. Už ji kriminalisté hledají 5 dnů a je to čím dál tím hrůznější.

Dívka zmizela ve středu ráno při cestě do školy, do které ani nedorazila. Alespoň to je základní vyšetřovací verze. Její telefon je nedostupný.

Podivné je chování její maminky. Mimo jiné na ni prasklo, že obdivuje Adolfa Hitlera a nacistické Německo. Dívku také vodila do míst, kde se ve velkém pil alkohol, a tyto fotky pak dávala na Facebok. Míša nesnášela posledního milence své mámy a bála se ho. Objevily se spekulace, že kolem Vánoc byla velmi rozrušená.

Dnes pro televizi Prima promluvil její biologický tatínek. Uvedl, že netušil, že jeho dcera zmizela. Matka mu to prý zatajila.

Otec řekl, že si myslí, že Míšu někdo unesl. O dceru má samozřejmě velký strach. „Prožívám to těžce, ale musím pracovat, tak pracuji,“ řekl. „Myslím si, že ji někdo ukradl. Pořád je v novinách, že někdo krade děti. Když nedošla do školy a zmizela, tak co si mám myslet,“ řekl biologický otec Míši televizi Prima. „Někdo ji unesl,“ dodal.

Policisté v neděli prohledávali okolí domu, kde bydlela Míša se svojí matkou. Dívali se i do každé popelnice a na pomoc měli 5 vycvičených policejních psů. V tuto chvíli prohledávají sklep v domě. Celé místo je zabezpečené a policie tam nikoho nepouští. Specialisté mají navíc na sobě speciální ochranné obleky, aby případně nezničili důkazy a nekontaminovali případné místo činu.

Související články

Další články