Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Co je to za zvláštní modelku? Budete se divit, je to BRÁCHA Ariany Grande!

Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie
V dnešní době jsou bez pochyby velkým trendem bezpohlavní modelové či mužští modelové jako tváře kosmetických značek na make-up. Jedním takovým modýlkem je i starší bratr slavné zpěvačky Ariany Grande. A nenechte se mýlit, je to sice kluk jako buk, ale jeho chůzi na molu by mu mladší ségra mohla závidět.

Frankie Grande je starším bratrem popové zpěvačky Ariany a velkým módním nadšencem. Na týdnu módy v New Yorku se stal hlavním aktérem show provokativního návrháře Richie Riche.

V blyštivém outfitu, pokrytý od hlavy až k patě třpytkami a ověšený řetězy si napochodoval na molo, jako by mu patřilo. A samozřejmě ho okamžitě ovládl. Frankie totiž není žádné béčko, ale dost zkušený model. Navíc rád provokuje, takže se ke konceptu značky dokonale hodil. Není sice jasné, kam by se měl outfit, který Frankie předváděl, nosit, a jestli by jej neužily náhodou více ženy, ale šmrnc to tedy mělo.

Slaďouš Frankie ale nebyl jediným provokatérem na scéně. Většina modelek neměla při přehlídce zakryté ani to, co by mělo být. Publikum z nové kolekce jásalo nadšením a Richie Rich, který sám vypadá dost jako žena, si mohl mnout ruce.

Související články

Další články