Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Co je to za zrůdnou matku? Nechala syna (4) vyhladovět k smrti a jeho tělo leželo dva roky mezi odpadky!

Amanda Hutton má osm dětí. Což je skoro šílené, vzhledem k tomu, že je
alkoholička.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie

Kdo za jeho smrt vlastně může? Určitě matka, ale dál? Jak to, že si nikdo z jeho učitelek ve školce nevšiml, že dítě neuvěřitelně strádá? Kde byly sociální pracovnice, které monitorují, zda dítě matky-narkomanky je v pořádku? Co dělala policie?

Britská veřejnost zuří. Amanda Hutton (43) má na krku těžká obvinění, ale tím nejzávažnějším je smrt vlastního syna. Hamzah Khan (4) zemřel na vyhladovění, když policie našla jeho tělo, měl na sobě oblečení pro devítiměsíční batole.

A co hůř, jeho tělo našli až po dvou letech. Zcela mumifikované, pohřbené v odpadcích matčina domu.

Začíná lynčování úřednic a odpovědných osob, jak je možné, že někomu mohla uniknout nejen smrt, ale i týrání malého dítěte? Amanda Hutton totiž má ještě osm (!) dětí se svým arabským přítelem a je pod pravidelnou kontrolou, závislá je totiž nejen na alkoholu, ale i na marihuaně.

Nyní se ukázalo, že malý Hamzah nikdy neabsolvoval lékařskou prohlídku, nebyl očkován, nedostával základní potřeby a sociální pracovnice ani rodinné poměry neřešily, přestože v domě matky často zasahovala policie.

Od nalezení mrtvého těla sice uplynuly už dva roky, ale teprve nyní, kdy probíhá soud s matkou, vyplouvají na povrch děsivé příklady laxnosti odpovědných osob, které se snaží si zachránit profesní kůži.

Související články

Další články