Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Co je to za vtip? Tenhle mimozemšťan že je novou tváří slavné značky?

Tilda Swinton vypadá spíše jako Vlad Drakula schovávající se před
světlem.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií

Britská herečka Tilda Swinton (52) je rozhodně typ člověka, o kterém se nedá říct, že by nezaujal na první pohled. Všestranná herečka a držitelka Oscara za vedlejší roli ve filmu Michael Clayton má tak nevšední vzhled, že poutá pozornost nejen ve filmech a na červeném koberci, ale rozhodně i v reklamě.

Ne náhodou si ji tedy vybral módní gigant Chanel, jelikož Tilda se svým androgynním vzhledem zosobňuje na první pohled jasně čisté a jednoduché linie jejich modelů. Její krása je v podstatě velmi primitivní, stejně jako šaty této značky. Nikde žádné ozdoby nebo volánek navíc. To stejné najdete i na této Britce – čistá nenamalovaná tvář bez úprav.

Tilda Swinton, přestože neodpovídá představám hollywoodského sexsymbolu a dokonce byla letos zvolena jednou z nejnepřitaž­livějších žen světa, je ale velmi vytížená herečka a fanoušci ji prostě milují. Na kontě má desítky rolí v desítkách slavných filmů a všude se vryje do paměti.

V thrilleru Pláž si dokonce zahrála svůdkyni Leonarda DiCapria, miláčka žen, zvládne psychologicky náročné role i vyloženě pohádkové postavy. I když se na plátně mihne jen na chvíli, každý tu její podivnou tvář okamžitě pozná. Od módního gigantu je tak kampaň s touto podivnou bytostí na pomezí muže a ženy sázka na jistotu.

Související články

Další články