Roman Vojtek (42) je se svojí ženou Terezou (34) už deset let, z toho šest let manželé, a zatím to byli spokojení rodiče malé holčičky. Jedno dítě ale Tereze prozatím stačilo a nechtěla se moc pouštět do dalších rodičovských povinností, zatímco Roman by se rád už viděl jako dvojnásobný otec.

Nakonec jeho žena ustoupila a nyní jí zbývá jen pár týdnů do porodu, kdy k dceři Editě přibude do rodiny syn. Ještě před pár dny to měla být úplná rodina, ale Vojtek se najednou rozhodl, že cítí všechno jinak.

Doslova za pět dvanáct dal své ženě kopačky, podle serveru Blesk.cz jí oznámil, že láska mezi nimi skončila, sebral si věci a odstěhoval se od ní! A co rodina? A co závazky? To už se dneska nehraje na takové věci, jakými jsou zodpovědnost nebo smysl pro realitu?

To se Vojtek odmiloval někdy během jejího těhotenství, ačkoliv ještě před osmi měsíci byl do ní takový blázen, že s ní chtěl dítě? Nebo prostě lže a neodešel někam s jedním kufrem do prázdného podnájmu, ale čeká tam na něj konejšivá náruč úplně někoho jiného?

Každopádně gratulujeme velmi k takovému životnímu kroku, to jistě chtělo mnoho odvahy. Ne každý na to má.