Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Co je to za týpka s bekovkou? Takhle dnes vypadá princezna bojovnice Xena!

Lucy Lawless dnes.
Zdroj: Facebook
+ Dalších 7 fotografií
Herečka Lucy Lawless (49) se proslavila v devadesátkách jako Xena, princezna bojovnice. Seriál běžel několik let v televizi a setkal se s fenomenálním úspěchem. Proto není divu, že tisíce fanoušků sledují Lucy dodnes.

Lucy Lawless nezahálí a pořád se objevuje ve filmech i seriálech. Jen slávy, jakou si získala Xenou, se už zřejmě nikdy nedočká.

Diváci si ji užili hlavně v seriálu Spartacus, kde hrála paničku otrokáře. Tam si střihla hodně odhalených scén a pod její tógou bylo vidět opravdu vše. Dnes hraje v seriálu Ash vs Evil Dead a neustále je bojovnicí.

Jen nebojuje před kamerou, ale na ulicích. Její dcera je lesbička a Lucy otevřeně podporuje homosexuální komunitu, chodí na různé demonstrace za lidská práva a pochody hrdosti.

Kromě toho mluví Lucy plynně anglicky, německy, francouzsky a italsky. Ráda jezdí na dovolenou do Evropy, odkud je i její fotka s bekovkou a bez make-upu. Lucy na ní vypadá jako nenápadný klučina a nechala fanoušky hádat, kde byl snímek pořízen. Tak co? Kde si myslíte, že Lucy byla?

Související články

Další články