Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Co je to za rozkošné dítě? Ewa Farna zatím nejvíc odhalila svoje soukromí

Zdroj: Showpix, archiv Ewy Farné
+ Dalších 12 fotografií
nečekané
Tohle od ní málokdo čekal. Ewa Farna (26) si soukromí střeží i před nejvěrnějšími fanoušky, proto svým rozhodnutím všechny překvapila. Na sociální síti ukázala fotografii z útlého dětství, která dosud ležela pod zámkem v jejím archivu!

Teď platí za ženu nekonečných půvabů, rozkošná ale byla už v dětství. Ewa Farna (26) dojala fanoušky fotografií, na které pózuje ještě jako malá holčička. V jejím případě je to až zázrak, soukormí si totiž střeží jako oko v hlavě.

Ani po osmi měsících neukázala tvář svého syna Artura. Z jejích postojů je patrné, že to neplánuje udělat ani v budoucnosti. Čas od času se ale střípky z jejího rodinného života na povrch dostanou.

Zase odhalila soukromí

Farna snímek vystavila u příležitosti Mezinárodního dne žen. "‚Michelle a Barack šli do restaurace, zjistili, že majitelem je bývalý kluk Michelle. Barack řekl: Vidíš to, kdyby sis vzala jeho, byla bys teď majitelkou téhle krásné restaurace! A Michelle odpověděla: Ne, Baracku, on by byl teďka prezident.' Tolik k dnešnímu Dni žen! Ať žijem!" napsala na Instagram. "Jo a tohle jsem malá já, a takovou mám radost, že nás tady je už 500 tisíc," jásala Ewa.

Zanedlouho ji opět čeká pracovní zápřah, třetí pokračování jejího koncertního turné startuje už 17. března.

Související články

Další články