Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Co je to za RAJCOVNÍ DRAČICI? Podívejte se, jak se Marešova Kobliha svůdně předvádí. Dělá tyhle pózy i v posteli?

O tom, že se stane takovou hvězdou, Monika ani nesnila.
Zdroj: Profimedia.cz/Ben Renc
+ Další 4 fotografie
Focení a různých přehlídek zažila nespočet, jenže to bylo vždy na druhé straně barikády. Ale teď si přítelkyně Leoše Mareše (40) Monika Koblížková (34) vyzkoušela, jaké je to být modelkou. A šlo jí to na jedničku. Najednou se z ní stala rajcovní dračice!

Ta holka to má vážně v krvi. Sice sama se radši vidí jako stylistka a ráda obléká ostatní, radí jim, jak vypadat šik. Ale jako modelka je vážně neodolatelná. Jedna svůdná póza střídala druhou, Leoš na ní mohl oči nechat a svou přítelkyní se chlubí, kde se dá.

To se vůbec není čemu divit, protože z Moniky se stala rázem bohyně a je jasné, proč si ji módní návrhářka Beata Rajská vybrala jako novou tvář své kolekce.

Umí dělat i takovéto vyzývavé pozice i ve společné posteli s Marešem? Umí ho tak rajcovat jako své fanoušky, kteří díky ní mají mokré sny?

To ví jen sám Leoš, ale je jasné, že to žádné prkno nebude, moderátor by nebyl s nikým, kdo není náruživý. On je milovníkem sexu a holka mu musí vyhovovat v erotických hrátkách, jinak to nemá dlouhého trvání…

Související články

Další články