Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Co je to za přesládlé MONSTRUM? Manželka udělala ze žvejkala Vladimíra Růžičky zrůdičku

Vladimír Růžička a jeho žena Marie.
+ Dalších 13 fotografií
Sranda musí být, i kdyby na trénování žáků nebylo! To si evidentně řekla Marie Růžičková (29), choť hokejového boha Vladimíra Růžičky (55). Uveřejnila proto jeho fotku, z níž se nám udělalo tak nevolno, že na zvratky nestačily ani tři popelářské vozy!

„Vždy budeš ten, kdo bude mít u mě v srdci speciální místo,“ napsala Maruška k fotce na Facebooku, na níž s chotěm špulí rty, všude okolo lítají srdíčka a postarší trenér má appkou tak vyhlazenou pleť, že by mu záviděla každá Avon lady i plastická chirurgie.

To všechno doprovodila hashtagem #srandamusíbýt, ale pak patrně budeme suchaři, protože tohle je pro nás fakt úchylné.

A to neříkáme proto, že bychom proti ženě hvězdy z Nagana a dvojnásobného trenéra vítězů mistrovství světa něco měli. Vůbec ne! Autor těchto řádků dvojici naopak fandí. Ať si každý klátí, koho chce!

Chápu, že bylo třeba dát najevo, že zvěsti o rozpadu manželství jsou nesmysl. Jen nám z charismatického žvejkala, jenž se normálně na hráče jen blbě podívá a tomu se rozpustí led po nohama, prosím nedělejte slečinku. To mu nesedí…

Mohlo by vás zajímat

Další články