Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Co je to za plastikovou kreaturu? Mickey Rourke byl kdysi nejkrásnější muž Hollywoodu

Zdroj: extra.cz
+ Další 3 fotografie
Film
V 80. letech byl tenhle chlápek neuvěřitelný kusanec. Ženy z celého světa po něm šílely a dobrovolně mu lezly do postele. Jenže pak mu přeskočilo, frčel v drogách, alkoholu a chtěl být ještě krásnější. Podstoupil proto plastiku, která mu sexy tvář neuvěřitelně zfušovala. Nyní ještě ke všemu pořádně přibral a z neodolatelného Mickeyho Rourka, který dnes slaví 67. narozeniny, se stal pupkatý muž bez výrazu.

Mickey Rourke, kterého si pamatujeme jako sexy mladíka, kterého ženy milovaly, se neuvěřitelně změnil. Svůj podíl na tom mají drogy, alkohol a samozřejmě plastika, kterou podstoupil. Nyní se na něm podepisují i přibývající léta a žádnou ženu už neoslní. Ve svých 67 letech vypadá skutečně velmi zpustošeně.

Na každém novém snímku je vidět, že Mickey bohužel vypadá hůř a hůř. Sexsymbolem zřejmě zkrátka nelze být na věky věků, Mickey však o sebe zřejmě přestal dbát a o pověst nejkrásnějšího muže Hollywoodu už nestojí.

Podívejte se do galerie, jak se dnešní oslavenec změnil. Přirozené stárnutí by bylo mnohem lepší, bohužel, jak se říká, pozdě bycha honit.

Související články

Další články