Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Co je to za nápad? Muž šel nakupovat v nacistické uniformě a kázal o Adolfu Hitlerovi

Paul Dutton si zašel do obchodu Asda, ze kterého ho vyhodili. Teď si
stěžuje na diskriminaci.
Zdroj: Profimedia.cz

Paul Dutton (48) má na svém těle 26 tetování s nacistickými symboly a tvrdí, že když trpěl nočními můrami, namísto víry v Boha se obrátil na víru v Adolfa Hitlera. A aby dokázal, že to myslí vážně, chodí po městě Cambridge v Anglii v nacistické uniformě a dokonce si ji obleče i tehdy, když jde nakupovat.

Naposledy se takto zjevil v obchodě Asda, kde šokovaní zákazníci nevěřili, kdo to přišel nakupovat. K jeho smůle tam bylo i několik Židů a postarších lidí, jejichž příbuzní zahynuli v koncentračním táboře, takže personál obchodu byl okamžitě požádán, aby Paula vyvedl.

Ten se ale nyní cítí diskriminován a požaduje po vedení obchodu omluvu. Otec šesti dětí prohlásil, že svou vírou nikoho neuráží a cítí to jako rasistické chování vůči své osobě. Pikantní na celé události je, že Paulův otec Cyril patřil k britské letce RAF a za války bojoval právě proti Hitlerovi.

V obchodě se snažil rozmlouvat se zděšenými zákazníky o Hitlerovi a vysvětloval jim, že právě víra v něho mu pomohla bojovat s nespavostí a s nočními můrami. Policie nyní projevila zvýšený zájem o Duttonovo chování a častěji hlídkuje kolem jeho domu v Cambridge, vedení obchodu Asda se za jeho vyvedení omlouvat nehodlá.

Související články

Další články