Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Co je to za hrůzu? Takhle si Olga Menzelová vyšla do společnosti: Nateklé umělé pysky, prosvítající bradavky a koláče potu v podpaží!

Olga Menzelová to tentokrát nevychytala.
Zdroj: herminapress.cz, Profimedia.cz
+ Další fotografie

Manželka oscarového režiséra Jiřího Menzela Olga (35) se objevila ve společnosti s poněkud nateklými rty. A aby toho nebylo málo, všimli si fotografové i dalších společenských faux pas, kterých se jinak půvabná blondýnka dopustila.

Menzelová vždy patřila mezi od přírody půvabné ženy, proto její přifouknuté rty působí dost nepochopitelně. Propadla snad Olga ve svém věku pocitu, že ve společnosti, kde se pohybuje, to bez estetických zákroků jinak nejde? I když se látka vpíchnutá do horního rtu zřejmě časem vstřebá, po opakované aplikaci by známé galeristce mohl zůstat hodně nepřirozený úsměv.

Ten den ale měla Olga očividně smůlu, na společenskou událost zvolila šaty z průsvitného materiálu, pod kterým se rýsovaly bradavky. Látka, ze které byly šaty ušity, buď obsahovala příliš umělých příměsí, nebo jen v prostorách, kde se akce odehrávala, panovalo obrovské vedro, protože se Olze v podpaždí rýsovaly jasné známky potních koláčů.

Snad to příště dopadne lépe.

Související články

Další články