Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Co hvězdy předpovídají královskému miminku: Bude celé po babičce princezně Dianě

+ Dalších 14 fotografií
ASTRO
Královský pár dělá všechno proto, aby se dokonale připravil na příchod svého dítěte. Hovoří se o tom, že jej Meghan a Harry, chtějí vychovávat velmi odlišně. Jaký královský potomek bude? A jak jej ovlivní znamení zvěrokruhu, ve kterém se narodí? Hvězdy mají jasno!

Které znamení ovlivní královskému dítěti život?

S největší pravděpodobností se dítě narodí ve znamení nekompromisního Býka. Navíc se Slunce nachází v tomto znamení. Což nahrává právě královskému potomkovi, který může maximálně využít tohoto tranzitu. Je zde symbolizována tvrdohlavost a uskutečnění toho, co opravdu bude chtít. Nepřestane tlačit, dokud to nezíská. Ale bude mít i zdravé životní hranice. Bude cítit potřebu být vždy milován, cítit kolem sebe lásku.

Bude po babičce

Hvězdy předpovídají i to, že královský potomek ponese charakterové rysy své zesnulé babičky, princezny Diany. Diana měla praktický přístup k práci, kterou dělala. A to díky Venuši ve znamení Býka. Tento přístup po ní zdědí i její vnouče. Princezna Diana dělala věci jinak, ale potřeboval v nich vždy cítit lásku. V těchto stopách půjde i její královské vnouče.

Holka nebo kluk?

Princ Harry již dříve vyjádřil svou touhu po holčičce. To mu vesmír pravděpodobně splní. Nový přírůstek do královské rodiny má být děvče. A to i podle hvězdného výpočtu k předpovídání pohlaví dítěte. Již teď je ale jasné, že toto nejvíce očekávané dítě na světě bude velmi jedinečné a nepředvídatelné. A nadále se nepřestává spekulovat o tom, že královský potomek je již na světě!

Mohlo by vás zajímat

Další články