Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Co dostalo Zuzanu Jandovou do Bohnic! LÍZALA ŽÁBY? Kolem jejího zadečku i mozečku se rojí divoké hypotézy

+ Dalších 11 fotografií
Misska Zuzana Jandová (28) má to nejhorší za sebou. Po návratu z psychiatrické léčebny zase provokuje na Instagramu, kde vystavila svůj rozkošný zadeček. Kolem jejího pobytu v Bohnicích se začaly rojit děsivé spekulace. Co je pravdy na tom, že Zuzanu na psychiatrii dostaly halucinogenní žabičky?

Na podzim roku 2016 si krásná Zuzana Jandová sáhla na dno Musela být převezena do psychiatrické léčebny, kde ji zbavovali bludů a vraceli do života.

Oficiální verze zní, že Jandová tehdy neunesla pracovní tlak a sesypala se, když jí jeden sponzor odmítl na poslední chvíli spoluúčast na připravované výstavě.

Jenže nejbližší přátelé hovoří o tom, že Jandová na podzim moc nejedla, hodně pařila a házela do sebe látky, které mění uvažování. "V poslední fázi už zkoušela kde co. Dokonce snad experimentovala i s olizováním halucinogenních žabiček," naznačil náš zdroj s tím, že to bylo opravdu divoké období.

Snažili jsme se Zuzanu kontaktovat, abychom se jí zeptali, co je na této šuškandě pravdy. Zuzana ale momentálně pobývá na dovolené v Thajsku, takže na vyjádření čekáme.

Související články

Další články