Simona Krainová byla z překvapení Karla doslova šokovaná. Je to opravdu velký čin lásky, navíc je vidět, že to se Simonou opravdu myslí vážně, nedokážeme si totiž představit, že by mu jeho tetování trpěla jiná žena. A odstranění takto velkého obrázku by bylo celkem náročné. „I tak může vypadat laaaaska, krásného Valentýna,“ napsala si modelka na svůj facebookový profil.

Modelka Andrea Verešová svůj dárek k Valentýnu rovnou vynesla ještě v ten večer na Česko-Slovenský ples. Nádhernou modrou róbu doplnila náušnicemi ze 17. století, které jí z lásky daroval manžel Daniel Volopich. Ten se teda musel pořádně plácnout přes kapsu!

Překvapuje nás, že například zpěvačka Dara Rolins se žádným zamilovaným gestem od svého partnera Patrika Vrbovského na Facebooku ani Instagramu nechlubila. Trošku to nahrává naší spekulaci, že může být pár třeba už od sebe. V tomhle je přebornice Lucie Bílá, ta dokázala rozchod s Makovičkou tajit rok! No ale zpátky k Daře, před nedávnem jí napsala alespoň zamilovaný vzkaz její dcera Laura.

Fotografií s velkým pugétem květin se na Instagramu chlubila zpěvačka Tereza Kerndlová se vzkazem: „Nádhernýho Valentýna všem… Doufám, že jste dostali taky nějakou valentýnku jako já…“

To Lucie Bílá letos Valentýna asi neslavila, protože na ni zrovna v ten den prasknul rozchod po šesti letech vztahu s Petrem Makovičkou. Na Facebooku ale aspoň popřála svým fanouškům s fotkou v červených šatech a obklopená růžemi.

Modelka, moderátorka a fitness guru Hanka Mašlíková se na svém profilu pochlubila originálními hrníčky na kafe ve tvaru srdíček. Opravdu fakt netušíme, kdo jí dárek mohl dát a s kým si kávu osladila a vypila. Že by to byl její spolupracovník a spolusouložník André Reinders?

No a upřímně závidíme Dominice Myslivcové, která obohacuje naše čtenáře o svůj Růžový deníček. Ta totiž dostala dva velké pugéty růží! „Dnešní Valentýn je pro mě opravdu tajemný… před chvílí mi přivezli nádherné rudé růže od tajného ctitele, přiznejte se, od koho jsou? Krásného Valentýnka Všeem a hlavně hodně lásky,“ vzkázala svým fanouškům Dominika.