Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Co dnes dělají muzikanti z legendární partičky No Doubt?

Sluší jim to, že?
Just a Girl, Hey, Baby a nebo dnes už legendární No Doubt. Kde je skupině ale konec dnes a co členové dělají?

Skupina byla založena v roce 1986, ale její osazenstvo se často měnilo, než se dostalo do původní podoby. S debutovým albem neuspěli tak, jak očekávali, ani to druhé nebyla žádná hitparáda.

V roce 1995 ale přišel zásadní zlom. Za mikrofon si stoupla nádherná Gwen Stefani a vše se změnilo. Singl Just a Girl byl komerčně velmi úspěšný a o kapelu se začalo zajímat více lidí. Zásadní zlom ale nastal až s písničkou, kterou zná nazpaměť snad každý, Don't speak. No řekněte, kdo ji nemiloval?

Na řadu přišly vyprodané koncerty, jeden singl za druhým a každý miloval Gwen, která byla jako přízrak, protože celou dobu byla svá. Z dalších dvou alb je neznámějším hitem pouze Hey, Baby, který ale přinesl velkou změnu hudebního stylu kapely.

Sláva z roku 1995 opadla, a tak v roce 2004 přišel čas na pauzu. Frotwoman Gwen se vrhla na sólovku a vydala dvě úspěšná alba s velkou řádkou hitů. Její kariéru ukončily až mateřské povinnosti. Má tři děti a se svým bývalým manželem se rozvádí. Momentálně sedí v porotě soutěže THE VOICE (Hlas).

V roce 2008 se pro pár koncertů vrátili, ale v roce 2010 přišla zase pauza. Na rok 2012 si ale skupina připravila nové album se singly, které byly sice zajímavé, ale komerčně neúspěšné tak jako celá deska.

Od následujícího roku mají opět pauzu, ale čas od času koncertují a připravují novou desku, která je má vrátit mezi absolutní hvězdy. To stejné zkouší i Gwen s další deskou, kterou chystá. Podaří se to ještě skupině nebo Gwen? Druhá varianta je pravděpodobnější, protože Gwen jde s dobou. Don´t speak už ale nikdy nenahrají.

Mohlo by vás zajímat

Další články