Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Co dnes dělá sluníčko Martin Tankwey? Bývalá hvězda Novy je prý na finančním dně

Zdroj: TV NOVA
Kdysi oblíbený moderátor Martin Tankwey (53) je podle informací eXtra.cz na finančním dně. Dluhy mu zkomplikovaly život! A to dokonce tak, že se dal na cestování. Své někdejší řemeslo, které ho proslavilo, pověsil už dávno na hřebík.

Byl prvním mužem černé pleti, který se objevil v Česku na televizní obrazovce jako moderátor. Do Česka přicestoval až z rodného Konga. V devadesátých letech patřil svým exotickým zjevem a podivnou češtinou mezi nejznámější moderátory.

"Martin tehdy objížděl diskotéky, kde o něj byl velký zájem, a vydělával slušný peníze. Jenže za poslední roky o něj zájem výrazně poklesl, žádné velké prachy nevydělává ani jeho skupina Babalet, a tak se Martin rozhodl podnikat. Pomáhal zprostředkovat nějaký vývoz českých autobusů do Konga,“ prozradil před lety někdejší Tankweyův známý.

Jenže od té doby se vše změnilo. Sluníčko Martin se dokonce před pár lety stal víceprezidentem Česko-konžské obchodní a průmyslové komory. Jenže jak se nám podařilo zjistit, Martin byl před dvěma lety coby člen vyloučen. "Důvodem bylo, že neplatil poplatky. Co vím, tak je na sociálním dně. Jeho sláva pominula, a tak raději začal cestovat po Francii a Belgii, kde má rodinné příslušníky. V Česku už moc není," řekl eXtra.cz člověk z komory, který si nepřál být jmenován.

O Tankweyovi se tak dá mluvit jako o člověku, který měl skvěle rozjetou kariéru, ale poznal, že sláva je pomíjivá...

Související články

Další články