Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Co dnes dělá baculka Wendy z VyVolených? Oplácaná je pořád, ale už vypadá jako skutečná dáma!

Zdroj: archiv
+ Dalších 8 fotografií
Pamatujete si tlustou Wendy z Vyvolených, která se chtěla zalíbit všem, ale přitom na ní nebylo nic zajímavého? Možná že konečně na ní něco zajímavého je. Kosmetička Vendula na sobě skutečně zapracovala, a i když je možná pořád trochu oplácaná, rozhodně vypadá k světu.

Prapodivný účes a kila navíc, takhle si ji pamatujeme. Od dob Vyvolených se ale mnohé změnilo. Wendy se krátce po soutěži stáhla do ústraní a na kýžené slávě moc nelpěla, nebo jí pouze nedocílila

Vrátila se ke svému původnímu zaměstnání kosmetičky a vizážistky, které jí ostatně jde nejlépe. Navíc je vidět, že na sobě zapracovala. Aby také ne, neupravená oplácaná šmudla z maloměsta asi nikoho nezaujme.

Dneska je z ní celkem šik baba, na které je vidět, že o sebe pečuje. Sice má možná pořád pár kil navíc, ale už to není tak hrozné. Navíc má super účes a dlouhé vlasy, které jí rozhodně sedí více než krátké šílené vrabčí hnízdo, které frčelo v době Vyvolených

Dokáže se také docela dobře obléknout, takže nějaké ty špíčky se dají dobře schovat. Vendula přezdívaná Wendy nám zkrátka stárne do krásy. Jen doufáme, že s její potřeštěnou povahou je to obdobné. Ve Vyvolených totiž byla poněkud terno.

Související články

Další články