Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Co dělat a nedělat 17. listopadu: Vědma Kudláčková má v tomto ohledu jasno

Co dělat a nedělat 17. listopadu: Vědma Kudláčková má v tomto ohledu jasno
Zdroj: Martin Pekárek / CNC / Profimedia
Kartářka Extra
Ve úterý slavíme Den boje za svobodu a demokracii a Mezinárodní den studentstva a astroložka webu eXtra.cz Michaela Kudláčková připravila věštbu pro celou republiku. Co nás tedy čeká a nemine?

Zde máte dnešní den v oblastech, které zpravidla pokládáme za zásadní.

Zdraví

Vzhledem k tomu, jak poněkud hloupě si stojí Neptun a Měsíc vůči S. uzlu a Uran vůči Merkuru, dávejte si dnes jednoznačně pozor na kosti a klouby a rozhodně nepijte. Pokud si dnes člověk přivodí nějaký úraz, bylo by to v momentě, kdy nebyl úplně v reálu nebo nemyslel.

Láska

Ne, fakt ne… ještě počkejte. Když to trochu nadnesu, protože humor je vždycky potřeba, tak se dnes láskou zabývejte pouze v případě, že se s někým chcete efektivně a rychle, dost možná i bouřlivě rozejít.

Venuše se totiž dneska tváří kysele na všechno, co jde kolem. Tedy na Jupiter, na Saturn (toho času ještě v Kozorohu) i na Pluto, takže ani sex nic moc - nebo spíš nic než moc. V lásce dnes jednoduše „velký špatný“ (via Jolanda).

Rodina

A tam ano… protože nám docela milý aspekt připravil Měsíc (aktuálně ve Střelci), a to vůči Venuši, Uranu a Lilith, a tak je to mnohem víc dnes o rodině a dětech, nebo s ohledem na aspekt vůči Cheironu, i o starší generaci (pocit milé povinnosti).

Přátelství

Jestli nám někdo dneska popřeje, bude to Slunce, a to je přítel. Tedy pro přátelské vztahy a takovéto milejší i mezi lidmi, kteří se neznají, to bychom dneska zaznamenat měli. O přívětivější atmosféru a přátelská setkání bychom dnes nouzi mít neměli a také bychom měli mít kliku. To pro velmi silný aspekt mezi Sluncem a Jupiterem.

Práce

Jupiter, Saturn i Pluto dnes přejí takové té činnosti, u které se nemusí myslet. Uděláte toho možná hodně doma a také v práci, pracujete-li manuálně. Když v ní tedy nebudete nasávat nebo spát a nepřivodíte si onen úraz z úvodu článku.

Peníze

Jo! Vsaďte si. Saturn se tváří velice příjemně na Jupiter a také na Pluto a to nebývá o promyšlených, ale bývá to o náhodných penězích. Tedy o výhrách. Není to aspekt nijak zásadní a není život měnící, ale je tam. Takže milionářů moc dnes asi nebude, ale nějaké výherce 3. ve sportce by tyto dvě konjunkce a jeden sextil vůči Slunci hodit mohly.

Vím, ještě to není to pravé, na otočku k lepšímu si počkáme zhruba do 21. 11., ale už jsme měli, alespoň co do postavení planet a všeobecné energie, i horší dny.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy