Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Co dělala Meghan Markle během těhotenství: Vévodkyně ukázala fotky, které nikdo neviděl

Zdroj: Profimedia.cz, Instagram
+ Dalších 11 fotografií
Krásné
Vévodkyně Meghan (37) po dvou měsících od porodu prozradila, čemu se během těhotenství věnovala. K překvapení všech se manželka prince Harryho (34) neflákala a pilně pracovala na vlastní kolekci oblečení. Teď se dokonce podělila o fotky, které dosud nikdo neviděl!

Meghan Markle (37) sice může být pro mnohé trnem v oku, pak jsou tady ale miliony lidí, kteří vévodkyni ze Sussexu zbožňují. A právě těm dala nahlédnout do soukromí, když ukázala na fotkách, co dělala během těhotenství!

Manželka prince Harryho (34) pilně pracovala na kolekci oblečení, která vznikla pod značkou Smart Works. Jde o charitativní organizaci, jež pomáhá především dlouhodobě nezaměstnaným ženám dostat se zpátky do pracovního procesu. Přípravy byly tajné, Meghan to prozradila až nyní.

"Jedním z našich cílů, které se povedlo naplnit, bylo, že některé oděvní značky souhlasily s tím, že za jeden zákazníkem koupený model oblečení ten stejný věnují charitě. To nám nejen umožňuje být součástí příběhu někoho jiného, ale připomíná nám, že jsme v tom spolu," vysvětlila Meghan časopisu Vogue. Ženy, které to potřebují, tak od Smart Works dostanou vévodkyní navržené oblečení, aby se mohly důstojně reprezentovat třeba na pracovním pohovoru.

Vévodkyně v posledních týdnech čelila kritice kvůli synovi Archiemu (2 měsíce). Nesla ho totiž tak nemotorně, že to vypadalo, jako by jí měl každou chvíli spadnout na zem. Nevyhla se ani přirovnání k Michaelu Jacksonovi (†50), kterému jednou miminko málem vypadlo z okna, když ho ukazoval fanouškům.

Související články

Další články