Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Co dělala Kristelová s Řepkou ve Varech? Promluvili o své návštěvě festivalu…

+ Další fotografie
Minulý rok tvrdili, že do Varů už nedorazí. Jenže osud zamíchal kartami a Kateřina Kristelová (39) a její partner Tomáš Řepka (44) se znovu objevili na místě, kam se každoročně sjíždějí nejen známé osobnosti, ale i další desítky tisíc návštěvníků. Letošní karlovarský filmový festival byl skutečně pro slavný pár ale zcela něčím jiným, než by od nich kdokoliv čekal. A co že tam dělali?

Oba dva tam dorazili za prací. A když měli volno, užívali si své přítomnosti… “Ve Varech jsem natočila celý jeden díl Extra Focusu a rozhovory pro Talk, měli jsme štěstí na skvělý počasí i pohodovou atmosféru. Hodně jsem se nasmála s naší Alenkou Šafratovou, která hodnotí tak nekompromisně, že čekáme, kdy na ni celebrity vypíšou odměny," prozradila redakci eXtra.cz Kateřina, která si Vary hodně užila a potkala na místě mnoho svých přátel a s Tomášem si skočili i na romantickou večeři. “S Tomasem jsme bohužel nestihli žádný film, což nás mrzí. Ale zase jsme si dali dobrou večeři v Embassy, což je taková moje tradice každý rok.”

Z jejích slov vyplynulo, že žádný z večírků nebyl obohacen o jejich jména. „Na mejdany, na které jsme měli pozvánky, jsme nechodili, protože nás nejvíc bavilo sedět na kolonádě a užívat si okolí,“ dodala Kristelová.

Řepka minulý rok pronesl, že do Varů ho nedostane už nikdo. “Minulý rok jsem se zařekl, že Vary už nikdy. Tenhle rok jsem jel kvůli práci, natočil jsem jeden díl Blikance přímo z Varů a je se fakt na co těšit," vysvětlil někdejší fotbalový bouřlivák a pokračoval: “Tenhle ročník se mi líbil mnohem víc než minulý, hlavně kvůli klidu, a těším se na to, jak se vám bude líbit Libor Bouček, který byl mým hostem a skvěle jsme si pokecali. Sice se v některých názorech na Spartu rozcházíme, ale mám ho rád.”

Na celý díl karlovarského Extra Focusu se podívejte ve videu.

Mohlo by vás zajímat

Další články