Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Co dělá svůdný perský princ Ali Amiri dnes? Z exotického zpěváka se stal lékař s pleškou!

Ali Amiri také stárne…
Zdroj: profimedia.cz, facebook.com
+ Dalších 13 fotografií
Určitě si ho pamatujete. V roce 2005 se Ali Amiri (37) přihlásil do talentové soutěže Česko hledá SuperStar. Tenkrát se diváci na tyhle show ještě dívali a Ali se dozpíval až na 5. místo. Díky svému exotickému vzhledu dostal přezdívku "perský princ" a divačky vysokého krasavce milovaly. Kde skončil zpěvák dnes?

Zpěvák Ali Amiri se narodil v íránském Teheránu, ale skoro celý život cestoval. Do Evropy se dostal v rámci studií medicíny.

Nejdříve studoval v Londýně, poté se přestěhoval do Plzně, kde svá studia završil. Nakonec se rozhodl v Čechách zůstat.

Udělal dobře, že nespoléhal jenom na kariéru v šoubyznysu. Mohl skončit jako zpěvák druhé kategorie, co akorát marně honí kšefty. Když vyhasla jeho zpěvácká hvězda, soustředil se už plně na medicínu. Jeho specializací je dermatologie a Ali makal tak dlouho, dokud si v Praze neotevřel vlastní kliniku, kde se specializuje právě na dermatologii, stomatologii a plastickou chirurgii.

Mikrofon bere do ruky pouze výjimečně. Před pár lety si spolu s Monikou Absolonovou nebo Kamilou Nývltovou zahrál v muzikálu Angelika. Z exotického bouřliváka se stal trochu nudně vyhlížející doktor s pleškou, který stále čeká na tu pravou. Ženu svého srdce prý zatím nepotkal.

Související články

Další články