Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Co dělá sportovec a výživový poradce v baru? Nalákaly je tam jedenáctky!

Zdroj: archiv

Radek Šírl, fotbalista Bohemians Praha, bývalý reprezentant a úspěšný obránce fotbalového klubu Zenit Petrohrad, společně s výživovým poradcem Petrem Havlíčkem a kartářkou Zdenou Weinrichovou pokřtili v pátek otevření nového exklusivního baru s názvem CafeBar 11 v Masarykově ulici 223 v Rudné u Prahy.

Křest „Jedenáctky“, čísla, se kterým Radek Šírl, klokan z pražského Ďolíčku, běhá po fotbalových hřištích již řadu let, se konal za přítomnosti osobností nejen z fotbalového světa. Petr Havlíček přišel pokřtít Jedenáctku s přítelkyní Hankou. Svojí účastí CafeBar 11 podpořil i hudební producent Roman Hádl, který dorazil v doprovodu své přítelkyně Eriky, a brankáře Mladé Boleslavi Míru Millera jsme dokonce potkali se zástěrou a za barem.

Křest doprovodila svým zpěvem začínající zpěvačka Andrea Mea.

Nekuřácký, nově zrekonstruovaný bar a kavárna se sportovním zázemím je útulný moderní prostor, který nabízí multifunkční využití. Od sledování sportovních přenosů, přes odpolední kávu, až po večerní posezení na baru. Také squashové kurty, zrcadlový sál, kadeřnictví a pedikúra jsou alternativy toho, jak strávit čas v CafeBaru 11.

Otevřeno je již od 8:00, můžete si k nám přijít vypít svou ranní kávu nebo si ji klidně vzít do kelímku na cestu s sebou. Zavíráme až po vašem posledním drinku, ve 23:00.

Související články

Další články