Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Co chce na Vánoce dostat Štír? Co nedávat Rybám? SPECIÁLNÍ DÁRKOVÝ HOROSKOP

Zdroj: El nino
+ Dalších 8 fotografií
Hvězdy radí
S příchodem adventu nás čeká největší nákupní horečka. Dlouhé fronty v obchoďácích, stres, výběr vhodného dárku pro své nejbližší, to vše může narušit tu pravou předvánoční atmosféru. A proto jsme ani letošní rok nezapomněli na Vánoce a připravili jsme pro vás několik tipů na vánoční dárky inspirované zodiakem. S těmito dárky budete bodovat! A také víme, co nedávat.

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Beran rád sportuje, je aktivní a hravý. Proto sportovním značkovým oblečením a permicí do fitka nic nezkazíte! Má to svou výhodu. Pokud pořídíte svému muži předplatné do fitka, vy si během doby, co bude makat, odpočinete a ještě budete mít doma svalovce. Budete-li kupovat knihu, pak by to mělo být něco napínavého.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Býci si potrpí na kvalitní a luxusní dárky. Potěšit je můžete značkovým parfémem, spodním prádlem, šperkem či hodinkami. Pokud neradi balíte dárky nebo vám to příliš nejde, raději si je nechejte zabalit profíkem. Při pohledu na nevkusně zabalený dárek se může Býk pohoršovat a nakonec se z dárku nebude ani radovat. Býci totiž mají přirozený cit pro vkus a vnější dojem je pro ně opravdu důležitý.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Novinky ze světa techniky, filmů, knih. Čímkoliv novým překvapíte zvídavé Blížence. Kupte jim k Vánocům mobilní telefon, notebook, filmy, knihy. Blíženci jsou vyloženě ,,social“ znamení, takže jim uděláte radost. Rozhodně si odpusťte drahé šperky. Jestli se chystáte, že jim koupíte permanentku do fitness centra, nejspíš nebudou nadšení.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Rodina jako symbol Raků. Uděláte jim radost, pokud jim k Vánocům dáte něco, čím si mohou zkrášlit svůj dům či byt. Rodinné fotografie či alba také uvítají. Koupit jim můžete dekorace do interiéru nebo předplatné časopisu o bydlení. Raka jako milovníka starožitnictví dostanete porcelánem, obrazem či vázou. Samotné zařizovaní interiéru však nechejte na nich, o rady stát nebudou.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

U Lvů platí: Všechno, co se třpytí. Jsou nápadní a mají rádi výstřednosti. Takže na levnou tretku z bižuterky vám kašle. Naopak ze zlatých šperků, hodinek bude nadšený. Kvalitní víno, silná vůně parfému, Lev vaši dobrou investici ocení. Pozor, pozná, pokud se je budete snažit odbýt.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Panny si oproti Lvům nepotrpí na luxus a výstřednosti. Pokud jim darujete drahý parfém, zaťukají si na čelo a neodpustí si poznámku, jak drahé to asi bylo. Zájem mají o

zdravý životní styl. Obdarujte je přírodní kosmetikou, dárkovým poukazem na masáž či na kosmetiku. Soustřeďte se proto na praktické dárky, za kdejakou kravinu vám vynadají.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Váhy mají slabost pro umělecké dárky a předměty. Obrazy, vázy či svícny je potěší. Naopak, pokud se chystáte je obdarovat např. oblečením, žádného "keep smiling", se nedočkáte. Pokud se rozhodnete pořídit parfém nebo kosmetiku, volte známé značky.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Štír jako vášnivý čtenář bude mít radost, pokud ho obdarujete historickou literaturou, především muži narození v tomto znamení. Ani sexy vánočním tanečkem v novém spodním prádle neurazíte. Štír neocení snahu při vybírání dárku, ale výsledek. Nemá rád překvapení. Pravděpodobně od něj uslyšíte: "Pojď, vyberu si a zabalíš mi to."

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Střelce fascinuje dobrodružství a jsou to akčňáci. Proto je potěší předplacený kurz cizího jazyka. Největší nadšení v nich však vyvolá zaplacená letenka do nějaké vzdálené destinace. Zrozenci tohoto znamení jsou rádi tam, kde se něco zajímavého děje. Jsou to požitkáři a rádi jsou součástí tzv. vyšší společnosti. Co takhle členství v golfovém klubu?

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Pro Kozorohy volte dárky, kde se spojuje užitečnost s kvalitou. Ocení i luxusní značkovou peněženku, kabelku či aktovku. Luxusní zlaté psaníčko nepovažují za užitečné! Erotické pomůcky raději neplánujte, mohli byste Kozoroha dostat do rozpaků.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáře potěší, koupíte-li jim k Vánocům něco originálního. Mnoho Vodnářů rovněž přitahuje astrologie, tarot, hnutí New Age i netradiční filozofické a náboženské směry. Předplaťte jim časopis o vědě a technice nebo jim kupte encyklopedie, knihy o záhadách vesmíru. Za žádnou cenu nekupujte sportovní výbavu. Bude jim to připadat zbytečné a možná se i urazí.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Rybě jako citlivce uděláte radost vším romantickým. Velká romantická gesta. Ryby jsou obvykle velice kreativní. Klečení na kolenou a hledání zásnubního prstenu na vánočním stromu bude to pravé. Tak co? Zazní u vánočního stromu: "Vezmeš si mě?" Pozor, Ryby nemají rády stres. S výletem vrtulníkem a nabídkou adrenalinu u Ryb nepochodíte.

NEVĚRA PODLE ZNAMENÍ? DALŠÍ UNIKÁTNÍ HOROSKOP NAJDETE ZDE!

Související články

Další články