Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Co by si sourozenci přáli nejvíce? Milovická paterčata by před Vánocemi ocenila pomoc veřejnosti

Zdroj: Rodinné centrum Milovice
+ Další 2 fotografie
prosba
Rodiče slavných paterčat, která oslavila již 6. narozeniny, by před Vánocemi jako každý rok ocenili pomoc dobrých lidí z celé republiky. Terezka, Michael, Daniel, Martin a Alex by prý nejvíce ocenili deskové hry, které by mohli hrát všichni dohromady.

Od roku 2013, kdy se paterčata z Milovic narodila, je celá rodina z velké části závislá na pomoci druhých. A rok od roku, co jsou děti starší, je to pro rodiče finančně náročnější. I proto nyní v čase před Vánocemi skrze Rodinné centrum Milovice žádají veřejnost o materiální podporu.

„Děti poslední dobou vyhledávají společenské hry, které mohou hrát všechny najednou,“ uvedli rodiče s tím, že sehnat deskovou hru pro pět dětí není vůbec jednoduché. Rodině Kiňových může každý přispět finančním darem, který lze odeslat na transparentní účet.

Rodiče Alexandra a Antonín požádali o odklad začátku povinné školní docházky, a tak paterčata čeká poslední rok ve školce. „Čeká nás 5× příprava dětí na ZŠ. Děti jsou narozeny v červnu, proto požádáme o odklad školní docházky,“ popsali rodiče již v únoru.

Nyní se prý sourozenci těší na Vánoce, až budou s maminkou péct cukroví.

Související články

Další články