Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Co by na to řekla máma? Dcera topmodelky Cindy Crawford vypadá jako anorektička!

Co je to za kostru?
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
Kaia Gerber (16) je dcera topmodelky Cindy Crawford a jde v jejích stopách. Mají o ni zájem návrháři a často se objevuje na přehlídkovém mole. Jenomže takhle vychrtlá nebyla ani její máma v dobách své největší slávy!

Kaia spolu se svým bratrem Presleym a mámou Cindy dorazila na londýnský Fashion Week a vyrazila s kamarády do parku. Chodila v šortkách, ve kterých se jasně ukázaly její vyzáblé nožičky. To chřestění kostí muselo být slyšet široko daleko!

Kaia nebyla na Fashion Weeku jenom jako divák, ale měla za sebou hodně focení i přehlídek. Únava a stres se jasně projevily na jejím mladém těle. Možná by bylo lepší zvolnit a pořádně se najíst!

Jejího bratra zase fotografové načapali, jak si zapaluje jednu od druhé a nervózně se rozhlíží po všech, jestli ho neuvidí někdo, kdo by ho mohl „nabonzovat“ mámě. Před zpáteční cestou do hotelu si prý do pusy nasypal celé balení žvýkaček, aby z něj nebylo táhnout. Přitom mámy vždycky poznají, co se jim potomci snaží zatajit!

Související články

Další články