Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Co by na to řekl Eda? Dáša z Mostu! už nenosí palmičku. Nechala si vyholit hlavu

Zdroj: Instagram
+ Dalších 17 fotografií
Nový účes
Herečka Erika Stárková (34) alias Dáša z Mostu! od uvedení posledního dílu úspěšného seriálu dost změnila image. Eriku jako transsexuálku Dášu jsme vídali s krátkým mikádem a pověstnou palmičkou, která se líbila hlavně hospodskému Edovi. Té dala herečka zřejmě sbohem s poslední klapkou.

Erika Stárková se stávala s každým uvedením nového dílu Mostu! stále více populární. S rozhovory s ní se roztrhl pytel a Dáša stejně jak ostatní protagonisté seriálu byla vidět snad všude. Největší „mostecký“ boom už odezněl a Erika se mohla zase začít věnovat svým projektům.

Erika nyní hraje v divadle a mimo to pracuje jako babysitter – profesionální hlídačka dětí. V poslední době také nafotila sérii snímků, které jsou velmi decentní, ale zároveň sexy. Erika nemusí ukazovat nahé tělo, aby se mnohým zastavil dech. Herečka má tak silný a uhrančivý pohled, že už nemusí odhalovat nic jiného.

Na nových fotkách si nešlo nevšimnout, že Erika změnila účes. Boky hlavy si nechala vyholit a na horní části hlavy si nechala vytvořit účes á la papoušek kakadu.

Co na hereččin účes říkáte, líbila se vám Erika více s blond palmičkou a v růžových šatech, nebo se vám více zamlouvá jako žena vamp s extravagantním účesem?

Mohlo by vás zajímat

Další články